2726

تاپیک زدم و راهنمایی خواستم بیست نفر اومدن تاپیکم و فقط یه نفر جواب داد...انصاف داشته بتشین تو رو خدا...حالا ه تاپیک جاری و مادرشوهر بود تاپیک تا صفحه ۱۰۰۰ میرفت

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاپیک آخرم رو بخون...درباره سزارین...بیمارستان خوب میخوام

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...

سوالت چی بود

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

تهرانم.بیمارستان خودم محب یاسه...ولی راضی نیستم.میخوام عوضش کنم

خب شما اسمشو گذاشتی سزارین. با فرض اینکه شاید یک سوال عمومی باشه میام داخل تاپیکتون .... فرضا من می ...

بیمارستانش رو که میدونن دوست عزیز...

2706