2726
عنوان

گروه خونی های ناسازگار

346 بازدید | 7 پست

بچه ها گروه خونی ناسازگار اگه ازدواج کنن چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟ من و عشقم ناسازگاریم اگه ازدواج کنیم میتونیم بچه سالم بیاریم؟؟🙃من آ مثبتم اون بی منفی

من سردر نمیارم ولی از اشناهامون خونشون بهم نمیخوره الان حدود ۳۰ ساله ازدواج کردن بچه ندارن ۶ تا سقط کرده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

هیچی.ربطی نداره که عزیزم.مادر اگر گرون خونی با ارهاش منفی داشته باشه فقط باید امپول بزنه تو بارداری.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ربطی به نوع گروه خونی نداره

آزمایشات ژنتیک میان بیماری ها رو بررسی میکنن مثلا اگه زن و مردی هر دو کم خونی داشته مینور داشته باشن احتمال داره بچه شون ماژور بشه که خطرناکه

ولی اینجور که شما گفتی نه

مثلا پدر من گروه خونیش ب مثبت و مادرم آ منفی هست و من سالمم با گروه خونی آب مثبت

من مثبتم یعنی اگه امپول بزنم مشکلی پیش نمیاد؟؟🙃

نه عزیزم شما لازم نیست امپول بزنی.اینهمه ادم مثبت و منفی ازدواج میکنن ا۱لا ربطی نداره.مثلا مدر شوهر من گروه خونیش منفیه مادر شوهرم مثبت.سه تام بچه دارن .اون که میگی برای ازدواج میگیرن برای اسنه که مینور نباشن پدر مادر که یه جور کم خونیه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔