2733
2739
عنوان

چرا من کوچولوام

571 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من بدم ۱۶۸ هست ولی خیلی کمتر نشون میده و وزنم هم ۴۹خواهرشوهرم قدش ۱۶۵ هست و هیکلی هست ۱۲ سالشه دیروز یکی به مادرشوهرم گفت ....اشاره کرد به من گفت این کوچیکتریه دخترته و بعد اشاره کرد به خواهرشوهرم گفت این بزرگتریه هم عروسته ماشالا؟

خیلی خجالت کشیدم فکر کردم من دختر ۱۲ سالشم😭

ریزی لاغری به نسبت قدت

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

😂😂😂😂

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من قدم خیلی بلنده از بس مسخرم کردن اعتماد به نفسم صفر بود تا اینکه رفتم والیبال و انقدر همه از قدم تعریف میکردن که کپ کرده بودم😂همه حسرتشو میخوردن

فهمیدم اصلا نباید بقیه اهمیت داد

خیلی لاغری خوب چاق شو اوکی میشه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706