2703
2553
عنوان

حالت تهوع عادیه؟

124 بازدید | 13 پست

سلام هفته چهارم یا پنجم بارداری هستم.حالت تهوع دارم خیلی عجیب نیست ب این زودی هیجی نمیتونم بخورم دلم چنگ میزنه چیکار کنم.

خدا جون خودت مواظب زندگیم باش🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخته

خیلی خیلی

من ۸ کیلو کم کردم

هنوزم هیچی اضافه نکردم

دیگه هیچی جون ندارم

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2720

ن ‌کجاش عجیبه 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
اخه چهار پنج هفته زوده

من اول از همه از مرغ بدم اومد

یعنی اینقدد زود بود که فک کنم از همون وقتی که گرفت بدم اومد دیگه

هنوز نمیدونستم باردارم مرغ نتونستم بخورم

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2714

حالت تهوع و گاهی بالا اوردن از اوایل بارداری شروع میشه و تا هفته ۲۰ هست حداکثر، بعدش خوب میشی، 

حالت تهوع خیلی خوبه که سخت نیست، من چنان بالا میاوردم که همه نای زخم شده بود و خون بالا میاوردم دیگه، بارها در روز، روزی ۵،۶ بار

اخه چهار پنج هفته زوده

نه من خودم هفته سوم تو پسرم حالت تهوع داشتم خیلی بده خستم بود

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
چ جالب

آره خخ

از گوشتم بدم میاد اما تو غذا باشه کاریش ندارم

امامرغ و تخم مرغ داغون

مرغ الان چندماهه دیگه خودم درست نکردم و نخوردم

تخم مرغم حدود دو هفتس نیمرو به زور میتونم بخورم

حالت تهوع و گاهی بالا اوردن از اوایل بارداری شروع میشه و تا هفته ۲۰ هست حداکثر، بعدش خوب میشی،  ...

منم همینطور بودم تا ۲۰ هفته شدید شدید بود بعد کمتر شد.