2726
عنوان

شما بگین جای بودین چکار میکردین ؟

201 بازدید | 11 پست

سلام دوستای گل نی نی سایتم .بچه ها من از نظر اخلاقی ادمی ام بیشتر سرم تو لاک خودمه .با همه با احترام و ادب حرف میزنم برخورد میکنم .هر کی هر قدمی برام ورداره ب بهترین شکل جبران میکنم براش .خونه کسی ام میرم فقط ب لذت دور همیش فک میکنم نه ضبط و ثبت رنگ و مدل و مارک وسایل خونه کسی .گاهی خونه یکی میرم میپرسن فلانی مبلش چ رنگ بود گاهی اصلا نمیدونم چون برام مهم نیست هر چی باشه حتما خود اون شخص دوس داشته و احترام میزارم اخه ب من مربوط نمیشه ک بخوام نظر بدم.خلاصه ک همیشه اینجور بودم خصوصا الان ک ازدواج کردم بیشتر شده چون بابت زندگی خودمم دوس ندارم کسی سرک بکشه .وقتی وارد خونواده شوهرم شدم عاشق پدر مادرش شدم چون واقعا ماهن .خداروشکر شوهرم اخلاق و رفتار خوبی داره .در کل خونواده محترمی ان .ولی تو همون اوایل اشنایی دو خونواده نگاهای اخم الود جاریم دنبالم بود .شوخی های بیجا.قهر و منالاش وفتی ب من بیشتر محبت میشد و هزاااار بهونه اوردناش .در صورتی ک من اصلا کاری ب کارش ندارم .هم سنیم ولی خدا ببخشه خب از خیلی نظرا احساس ضعف میکنه و ناراحتی پیش میاره .بشدت حسود حتی رو یه پست عاشقانه ک شوهرم برام بزاره .من اول مدل خودم باش برخورد کردم .بی اهمیت ب شنیده ها و تو برخورد محترمانه و نرمال .ولی الان خیلی قر و فر داره میاد حتی انتظار داشته هنو سر خونه زندگی خودم نرفتم از خریدامم اطلاع داشته باشه و حتی گلایه کرده ....یه خواهر شوهرم دارم ک عشق اینه  ادای بزرگترا رو در بیاره البته فقط از این نظرش ک همه احتراما همه محبتا مشورتا با اون بشه چون بزرگتره ولی تو رفتارش خیلییییی بچگانه رفتار میکنه .تا جایی ک روزی یه قر میاد ک چرا اومد خونم فلان کادوی گرونو براش نبردم چرا خواستم برم خرید ب اون نگفتم و ....کادو بردم ولی در حد توانم .من هنو عقدم جهازم مونده ...در ضمن این چ توقعیه اخه !!!

والا من کسی بیاد خونم دست خالی ام بیاد برام مهم نیست .مهم اومدنشه .خلاصه خیلی حرف وارونه میزنه ...خودش سرد برخورد میکنه بعد انتظار برخورد گرم داره .تازه سریع میره میگه ک من سرد بودم 

بزار هرچی میخوان بگن 

تو کار خودت و بکن

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونواده شوهرم خیلی خداروشکر منطقی ان تا ب این روز .خودشونم از رفتارای این دو ناراحتن .منم گفتم تو این مدت دیدین برخورد من حتی با همسایتون چطور بوده .همیشه احترام داشتم .الانم ب اونا بی احترامی نمیکنم ولی دیگه مدل قبل خودم رفتار نمیکنم .هر جور برخورد کردن برخورد میکنم .حالا هربار یه بهونه میارن اون دوتا .اعصابمو خرد کردن .چقد بیکارن ک هی میشینن ک اینبار چ دروغی ببافن رو هم .من خیلی حرفا ازشون ب گوشم رسیده متاسفانه نمیشه ب زبون بیارم باعث ناراحتی اون یکی خواهر شوهرم میشم ک برام گفته ازشون  و خودش واقعا ماهه .فقط اعلام کردم گفتم هر حرفی دارن مستقیم ب خودم و شوهرم بگن و جواب بگیرن و اینم بدونن نه تو زندگی کسی دخالت میکنم و نه اجازه دخالت میدم 

2728
مهم نیست توهرجورخودت میدونی درسته همونجورباهاشون رفتارکن

گاهی واقعا میمونم  ب روشون بیارم رفتارای زشتشونو !!تو روشون بگم من اخلاقم اینجوره خیال نکنن خبریه و حد و حدودشونو بدونن ...یا اصلا یه گوشو کنم در یکی دروازه !!

بزار هرچی میخوان بگن  تو کار خودت و بکن

من تازه عزیز از دست دادم روزای  خیلی بدی داشتم .کلی مریضی و درمان .اینقد کم فهم بودن ک تو این شرایط کنارم نبودن تازه این برخوردارم پیش اوردن 

من تازه عزیز از دست دادم روزای  خیلی بدی داشتم .کلی مریضی و درمان .اینقد کم فهم بودن ک تو این ش ...

به یه ورت خواهرم 

انتظار نداشته باش 

به خودت برس 

بخند 

برقص

زندگیتو بکن 

انگار اصن حرفاشون و نمیشنوی 

فقط لبخند بزن 

یا سر تکون بده

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
 خیلی دلم گرفته بود امروز .اخه من بینشون غریبم.تا چ حد ادم میتونه بدجنس باشه اخه 

تو ارزشمنده 

خودت و دوست داشته باش

من تازه عزیز از دست دادم روزای  خیلی بدی داشتم .کلی مریضی و درمان .اینقد کم فهم بودن ک تو این ش ...

دوسم ندارم خونوادم این تنشا رو بدونن .داداشام خیلی رو من حساسن دوس ندارم دیدشون بد شه یا مامان بابام فکرشون درگیر شن .ب این خاطر از شما پرسیدم ک چکار کنم ؟چون مشورت با مادر پدر شوهرم و شوهرم ممکنه با تاثیر تعصبات باشه و راهنمایی کنن ...

ببین عزیزم تنها راه بی اهمیتی و بی محلی هست 

منکه خودم در مقابل جاریم همین راهو درپیش گرفتم 

بدی هم نمیکنم بهش خوبی هایی که قبلا میکردم هم نمیکنم خنثی 

حرف هم نمیزنم فقط سلام خوبی؟ 

و خداحافظ