2726
عنوان

چطوري ژله درست کنم

462 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها بار اولمه ميخوام ژله درست کنم

چطوري بايد درست کنم

يدونه پودر ژله دارم

يدونه هم پودينگ ژله

ژلاتين هم يه بسته دارم

قالب هم ندارم بدون قالب نميشه؟

پودر ژله رو اول با ی لیوان اب جوش حل کن

وقتی کامل حل شد ی لیوان اب سرد اضافه کن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دستورشو روش زده

من بجای آب سرد توش شیر میریزم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

یه لیوان آب جوش بریز 

یه ظرف پلاستیکیو چرب کن بعد ژله رو بریز بزار یخچال وقتی آماده شدراحت درمیاد از ظرف

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

یه لیوان آب جوش و یه لیوان آب سرد نیاز داری برای ژله ساده

اول اب جوش بریز قشنگ هم بزن بعد بزار روی کتری که کامل دونه هاش حل شه بعد از رو کتری بردار بهش اب سردو اضافه کن

تو هر چیزی میتونی بریزی تو لیوان های شیشه ای میشه تو قالب میشه تو همه چی میشه

مثل چشمای خسته ی لبریز...

بنام خدا اول آب جوش یه لیوان میریزی رو ژله بعد همش میزنی بعدی لیوان آب سرد دوباره هم میزنی میخوای زود بلنده کممممی ژلاتین بن ماری شده میریزی توش بعععدشم توی ظرف معمولی رو چرب کن بزار توش تو یخچال

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

اولین بارتونه میخواین ژله میل کنید؟

ژله رو در یک ظرف با شیر یا اب جوش،ترجیحا شیر بهتره قاطی کنید وقتی حل شد آب سرد رو بریزید و بزارید محکم شه

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
کل پودر بريزم يا نصفش قالب ندارم داخل کاسه بريزم 

همش

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

لازم نیست ژلاتین بریزید☺

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
اولین بارتونه میخواین ژله میل کنید؟ ژله رو در یک ظرف با شیر یا اب جوش،ترجیحا شیر بهتره قاطی کنید وق ...

ن عزيزم اولين بارم نيست که ميخوام ميل کنم🤣🤣🤣🤣🤣

اولين باره ميخوام درست کنم

2706