2737
2734

روحیتون چطوره ؟؟ بارداری اولتونه ؟ 

اسمشو چی میخان بزارین از حال و هواتون بگین 

من خیلی دلبستشم ولی هنوزم باورم نمیشه پسر دارم

همش فک میکردم دختره روحیم داغونه الان .. مدلم رفتارم همش دخترونس من حس میکنم مامان پسر بودن یه دل شیر و روحیه قوی میخاد توروخدا برام دعا کنین .. بارداری اولمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم حس میکنم دختره،همش خودمو در حالی تصور میکنم که بگن دختره و میشینم به گریه

کی وقت انومالی داری ؟ منم دقیقا مث تو بودم خیلی دل ب دختر بسته بودم نکه پسر نخاما خدا قهرش نگیره ولی خب دله دیگههه .. دل نبند من الان دوروزه فهمیدم پسر دارم همش گریه میکنم هنوز کنار نیومدم ولی عااشقشم بچمه به هرحال 

من بارداری اولمه پسر دارم 

از اول همه میگفتن پسره ی خوابم دیده بودم ک گفته بود پسره دیگه از همون اول خودمو آماده کرده بودم با این ک دلم خیلی دختر میخواست

همش فک میکنم اگه دختر بود بهتر میتونستم درکش کنم چون خودم زنم ولی پسر شاید درکش ی کم سخت ترباشه

ولی گلم لطفا خودتو نباز و ب چیزی خدا داده راضی باش بچه ات احساسات تورو میفمه نذار احساس کنه دوستش نداری 

2738
دل شیر نمیخواد  اتفاقا پسرا خیلی وابسته تر و محبتی ترن بنظرم

منم دخترا رو خیلی دوست دارم ولی الان دو تا پسر دارم خیلیم شیرینن پسرا و عاشق مامانشونن  

خوبی پسر داشتن ابنه که خیلی کمتر حسود و لوس هستن  

تو همانی که می اندیشی
کی وقت انومالی داری ؟ منم دقیقا مث تو بودم خیلی دل ب دختر بسته بودم نکه پسر نخاما خدا قهرش نگیره ولی ...

وا 😓

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
منم دخترا رو خیلی دوست دارم ولی الان دو تا پسر دارم خیلیم شیرینن پسرا و عاشق مامانشونن     ...

دقیقا یعنی  دخترم به زمین وزمان حسودی میکنه وبه شدت لوسه 

ولی پسرم یه قلدری شده واسه خودش😂😂

2706