2733
2734

سلام،بچم یک ماه دیگه انشالله به دنیا میاد.سایز صفر براش چیزی نگرفتم فقط یه سرهمی،سایزیک و دو و سه و چهار هم هر کدوم هشت دس بلوز شلوار از این تکیا گرفتم برای خونه،حالا بیرونیاش مونده.هر سایز چند دست بلوز شلوار بیرونی یا سرهمی براش بگیرم؟

برای زمستون سال دیگش که نه ماه تا یه سال میشه چی بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیرون منظورت کجاست؟هوا دیگه داره گرم میشه،بعدم هرچی پوشوندی تهش میپیچی تو پتو بچه رو یا تو قنداق لبا ...

مثلا خونه بابام اینا یا خونه عمه هاش،یا تو خیابون و دکتر که میبرمش

2738

دختر منم اول فروردین بدنیا میاد لباس سایز یک ۴ دست گرفتم  دو دست بولیز شلوار و زیر دکمه هر دست سه تیکه  دو دست هم سرهمی واسه بیرونیش یه سرهمی نخی سایز ۲ گرفتم فک کنم تا ۶ ماهگی بس باشه بیرونی که زیاد استفاده نمیشه واسه زمستونش که میشه ۹ تا ۱۲ ماه یه کاپشن سرهمی میگیرم البته یه سایز بزرگتر سال دیگه اول پاییز میگیرم

هشت دست از هر سایز؟!زیادم گرفتی هم اینکه سایز بچها معمولا با لباسا یکی نیست و اینکه زودم رشد میکنن حیف میشه؛سایز صفر ۲دست سایز ۱ ۳-۴دست سایز ۲ ۳دست سایز ۳ ۲دست دیگه سایز چهارم میذاشتی برای بعد؛برای زمستونم نگیر یهو دیدی ماشالله بچت تپلی شد اصلا اندازش نشد

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
اره کاش بزرگتر گرفته بودم،ولی برای بیمارستانش فک کنم بشه

بیمارستان بلوز شلوار تنش میكنن،برای دختر منكه سرهمی سایز صفر اصلن بدرد نخورد،سریع كوچولو شد،فقط ی بار تنش كردم

مادر یک فرشته هستم   
مثلا خونه بابام اینا یا خونه عمه هاش،یا تو خیابون و دکتر که میبرمش

همون بلوز و شلوار خوبه دیگه برا بچه راحته،یا هم که سرهمی سایز یک و دو بخر دوسه تا،تا بعدا که بزرگ شد میخری دوباره.مگه بچه میفهمه مهمونی چیه که بخوای با لباسای تنگ و تونگ ببریش جایی.منکه لباس مهمونی و..نخریدم والا،جایی هم نمیبرمش

2706