2726

شما پتو و تشک و بالشت ( رخت خوابای) مهمون رو توی کاور میذارین ؟ من کاور دارم بعد ی چیز دیگه ام استفاده میکنن بجز کاور اسمش بلد نیستم رومم نمیشه از مغازه دار بپرسم چی میگن بهش اطلاعی دارین؟ مثل کاوره فقط کاور زیپ داره اونا بقچه طور باید ببندیشون ... از اونام دوس دارم بخرم اگر کسی داره بگه اسمشون چیه ممنون😐🌹

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ملحفه :/

اخه میگم ملحفه شوهرم میگه اونا نیستن نمیدونم والا

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
اسم اونا که بقچه ای میبندن رخت خواب پیچ هس 

اها باید بگم رخت خواب پیچ؟ مسخرم نکنن😂😐

تووکمدک با کاور گذاشتم. موقع استفاده هم جدای از اون روکش پارچه‌ ای زیپی ک داره، ملحفه جدا گذاشتم برای هر دست رختخواب 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊