2733
2734
عنوان

حس ششمی هاااا بیاین تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 3761 بازدید | 607 پست
دلش تنگ شده ولی نمی‌خواد پا پیش بزاره

عقدم کی عروسی میکنم!!!

کی همسرمو میبینم!!

ازته دلش دوسم دارع!!!

چن وقت بایدباخونواده همسرم تو یه خونه زندگی کنم!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند سال دیگه

میشه حستو نسبت ب ایندم بگی؟

سختی زیاد میکشم؟

همسر ایندم چ جور ادمیه

وزن اولیه:۹۷/هدف ۱ :۹۰ ✅ هدف۲ تا ۳۰ مهر : ۸۱⏳ من ب خودم قول دادم وقتی کسی با نظرم موافق نیست یا بد دهنی میکنه یا دوست داره دعوا راه بندازه چون آدم بدبختیه باهاش بحث نکنم پس منتظر ریپم نباش 🌹کاربری دست سه تا کاربرای قدیمی تعلیقی اینجاست پس از تضاد تاپیک 
بیاین ازمن بپرسیم ببینم حس ششم قویه؟

میگین حست میگه کی ازدواج میکنم خسته شدم از این زندگی از معلقی از پوچی😢😭😭😭

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2738
شایان چند تا خواهر برادر داره؟ چه زمانی ازدواج میکنه؟ فامیل یا غریبه؟ اسم همسرش؟ مرسی

سه تابچن.بزودی.غریبه.تو اسمش م داره

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
بزار من بگم😂مهربونی.دلسوزی.مغروری

حست نسبت همسر آینده من چیه؟

مشخصاتش میتونی بگی

وزن اولیه:۹۷/هدف ۱ :۹۰ ✅ هدف۲ تا ۳۰ مهر : ۸۱⏳ من ب خودم قول دادم وقتی کسی با نظرم موافق نیست یا بد دهنی میکنه یا دوست داره دعوا راه بندازه چون آدم بدبختیه باهاش بحث نکنم پس منتظر ریپم نباش 🌹کاربری دست سه تا کاربرای قدیمی تعلیقی اینجاست پس از تضاد تاپیک 
میگین حست میگه کی ازدواج میکنم خسته شدم از این زندگی از معلقی از پوچی😢😭😭😭

بزودی حالا یا اسفند یابهار ❤

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
2706