2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واسه چی استراحت مطلقی عزیزم‌؟بچه اولت چند سالشه؟

تو بچه اولیم سرکلاژ شدم اینم فعلا دکتر گفته استراحت کن تا سرویکس طولش کم نشه شاید به سرکلاژ نیاز نداشته باشی پسرم 5 سالشه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
منم الان خونه ام شبیه بازار شامه  ریختم بیرون برا خونه تکونی خو همت کن تمیزش کن دیگه ...همه د ...

خوب همه بهم تذکر میدن

ولی خوب کو گوش شنوا 

الانم دیگه دنبال راه حلی چون خودمم دلم خونه تمیز میخواد 

چطوری  منم مشکلی همین تکون دادن چیکار کنم چطور به کارهایی برسم  اینو بگو

اول به من بگو روز چند ساعت با اینترنت سروکار داری؟چند ساعت سرت تو گوشیه؟

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
2738
یا کمخونی داری یا افسرده ای یا غلظت خون داری

هردو رو دارم واقعا تنبلی بخش زیادیش مربوط به خود شخص میشه نه اینا

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
چرا بعضی ها گفتن آزمایش خون؟!

چون بعضی از کمبود ویتامینا و کم خونی باعث بیحوصلگی و خستگی میشه، همش دلت میخاد بخابیو بشینی

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706