2737
2734

منم همینطور بودم سر دخترم که همش خاب بودم 😂

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سونو تشکیل قلب برم بگه قلب تشکیل شده قول میدم سرحال شم الان که همش دراز میکشم 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
2738

نه از بارداریه منم اینطوریم همش احساس خستگی و کوفتگی بدن دارم بخوابم نخوابم همینه خستم. قبل بارداریم فرز بودم تند تند کارامو میکردم الان حال ندارم یه چیزی درست کنم بخورم.

مادر یه نی نی 👶

من عادی بودم مثل همیشه اخراش خونه تکونیم کردم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
پسر دارها سر بارداری زرنگ میشن

برعکسه بابا مادر پسر سنگین و تنبل میشه مادر دختر سبکه و فرز!! من الان نی نیم پسره حال ندارم یه ناهار درست کنم همش خستمه ولی دخترخالم نی نیش دختره سبک سبک از شرق تا غرب پیاده میره قشنگ هر دومون ۲۳ هفته ایم 

مادر یه نی نی 👶

منم همیطورم ولی چون سرماهم خوردم فکر میکنم از سرماخوردگیه خیلی بد سرفه میکنم همش نگرانم 😩دکترم رفتم فایده نداشت 

پسرم (امیرحسینم)تمام زندگیمه دلم میخواد براش مادر خوبی باشم هدفدار باشم تا اونم تو زندگیش هدفهای خوبی داشته باشه انشالله🙏🌹
2706