2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مجازی🏃🏃🏃

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

وای دختر گفتم چی میگی 

چه فرقی داره اطلاع ندارم ولی ما که پزشکی هستیم فعا مجازی هستیم.

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.
2738
وای دختر گفتم چی میگی  چه فرقی داره اطلاع ندارم ولی ما که پزشکی هستیم فعا مجازی هستیم.

خوشبحااالت پزشکی میخونی 😶😭😭😭😭

کشور من جهان است و دین من انجام کارهای خوب 😇✌

دانشگاه دخترم گفتن احتمالا کارگاهها و آزمایشگاه ها از بعد عید حضوری باشه بقیه مجازی

بازم هنوز معلوم نیست

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
دانشگاه دخترم گفتن احتمالا کارگاهها و آزمایشگاه ها از بعد عید حضوری باشه بقیه مجازی بازم هنوز معلوم ...

اهااا خدا کنه حضوری بشهه

خوشبحااالت پزشکی میخونی 😶😭😭😭😭

ای دختر نمیدونی چقدر درس خوندیم تا ب اینجا رسیدیم.😂

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.
سال چندم قبول شدی کنکور رو ؟؟ اگه دوس داشتی بگو

نه عزیز چه دوست نداشتند من سال اول قبول شدم همین دانشگاه فردوسی مشهد.

نه عزیز چه دوست نداشتند من سال اول قبول شدم همین دانشگاه فردوسی مشهد.

خوشبحاااالت 😍😍😍😍 من سال دیگه میام فردوسی 

فعلا دانشگاه خراسان میرم 

2706