2733
2734

21 سالمه یه بچه 11 ماهه دارم دارم طلاق میگیرم 

میخوام بدونم بعد طلاق درصورتی که بچمو مادرم نگه داره بابامم حمایتم میکنه میتونم بخونم قبول شم دندان؟؟ 

موردی مثل من دیدین؟ حقیقتو بگین باتوجه به رقیبای قدر میشه؟ 

چند سال طول میکشه از پایه متوسط رو به پایین شروع کنم قبول شم❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صد در صد 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738

خواستن توانستن است اونهایی ک دندون قبول میشن خیلی آدمهای خاصی نیستن فقط برا هدفشون تلاااااش مداوم کردن

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

بله چرانتونی؟؟؟؟؟؟؟مگ چیت ازبقیه کمترع گلم؟؟؟شک نکن ک میتونی

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2706