2726

😍😍😍😍

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پارسالو دارم

بفرست ببینم

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2728
کسی ایده جدید جز باکس داره

من تاحالا برای ولنتاین باکس نداشتم 

الان این تنها ایدمه

من فرستادم نیووومد

لینک باید بفرستیاااا

https://uupload.ir/files/qgj1_۲۰۲۱۰۱۲۴_۱۵۳۹۲۵.jpg

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

پارسال دوستدختر شوهرم یه باکس گرفته بود توش شکلات و اسمارتیس و دوتا موش و دوتا قلب بود داخلش بعد بدردش نمیخورد داده بود ب شوهرمن گفته بود بده ب بچت 🤣🤣🤣🤣تروخدا یچیز درست درمون براشوهر ودوستپسراتون بخرید ک بتونن استفاده کنن نکه خیراتش کنن

مبارکش باشه خوشگله

فدات ❤❤

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706