2733
2734
عنوان

کیا حس میکنن مغزشون دیکه جا نداره؟

214 بازدید | 30 پست

از اینهنه نگرانی و استرس و غم و ترس و شادی و... همه ی اینا باهم ذهن منو محاصره کردن این روزا خیلی کلافم فقط دوس دارم یه لوله ای وصل کنم ب مغزمو همه چیشو خالی کنم...😶مثلا دوتا تست هوش حل میکنم احساس میکنم سرم داره میپوکه نمیدونم چه حالتیه...شماهم اینطوری میشین بعضی وقتا؟

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی هنوز کوچولویی😄😍 بزرگتر شی مشغله ی بچه ها و زندگی مشترک و درس و کار هم بهش اضافه میشه😕

سعی کن استراحت بدی به خودت ..ذهنت رو آروم کن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731
منم😣

توهم احساس کلافه ای میکنی؟ من الان ک دارم میچتم مغزم داره منفجر میشه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
آخی هنوز کوچولویی😄😍 بزرگتر شی مشغله ی بچه ها و زندگی مشترک و درس و کار هم بهش اضافه میشه😕 سعی کن ...

👌👌👌😁😁😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
توهم احساس کلافه ای میکنی؟ من الان ک دارم میچتم مغزم داره منفجر میشه

اره

دوس دارم بخوابم نمیدونم چه قد یه روز دو روز یه سال ولی وقتی که پاشم همه ی فکر و خیال و استرس ها ازم دورشع

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
آخی هنوز کوچولویی😄😍 بزرگتر شی مشغله ی بچه ها و زندگی مشترک و درس و کار هم بهش اضافه میشه😕 سعی کن ...

چطوری😢همش باید درس بخونم دررررس درررررررس دررررررررس

بعد میام تست هوش حل کنم نمیتونم هی ذهنم درگیر میشه ک من خنگم و اینا...بعد ب کلی انگیزمو از رست میدم...بعد همه ی اون سوالاتی ک حل کردم تو ذهنم هی میچرخه میچرخه انگار میگه حلش کن...ولی باز میرم سرکتابه همین اشه و همین کاسه

2738
اره دوس دارم بخوابم نمیدونم چه قد یه روز دو روز یه سال ولی وقتی که پاشم همه ی فکر و خیال و استرس ها ...

وای دقیقا...خود خودمی

چطوری😢همش باید درس بخونم دررررس درررررررس دررررررررس بعد میام تست هوش حل کنم نمیتونم هی ذهنم درگیر ...

تست هوش حل نکن عزیزم ذهنت خسته میشه؛ درس به اندازه کافی خسته ت میکنه .وقتی اینطوری ذهنت خسته میشه یه جای تاریک و ساکت دراز بکش و به هیچی فکر نکن ترجیحا یه موزیک بی کلام هم بزار😀 

گوشی هم پالس منفی میده زیاد با گوشی کار نکن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

@parmiiiiiida    

عزیز شما بمن درخواست دوستی داده بودین کارتونو بفرمایید

هیچی عریزم کار خاصی نداشتم فقط همینجوری درخواست دادم❤️😅

اها🙂

۱۳ سالته؟؟؟!!

کدوم مدرسه درس نیخونی

2706