2737
2734
عنوان

چرا همیشه خدا استرس دارم؟ شمام استرس بی دلیل میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

#جهت_رفع_استرس_اضطراب_ترس

دستوری مجرب برای کسانی که استرسی هستند وتپش قلب آنها بالا هست مفید میباشد

برای رفع استرس .اضطراب .تپش قلب . ترس واهی. خفگی وبُغض بی دلیل که اکثراً از آن رنج میبرند این دستور زیر را انجام دهند که خیلی مفید میباشد

#عرق بهارنارنج+گلاب+عرق هل بمقدار مساوی قاطی کرده وسپس آیات زیر را هر کدام هفت مرتبه تلاوت کنید و بر آن بدمید(فوت ) وروزی دو استکان صبح وعصر میل کنید

یا متوانید آنها را بنویسید ودر

گلاب وبهارنارنج وهل حل کنید

⭐️الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

⭐️قُلْنَا يَا نَارُ كُونِي بَرْدًا وَسَلَامًا عَلَىٰٓ إِبْرَاهِيمَ

روانشناس اینا باید برم؟؟

بله یه دکتر خوب میشناسم تهران هر دکتر چرت وپرتی نرو 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بسم الله الرحمن الرحيم
قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ (1) اللَّهُ الصَّمَدُ (2) لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ (3) وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُواً أَحَدٌ (4) 

این ختم از نظر روحی روانی جسمی خیلی به ما کمک میکند که به آرامش برسیم وایمان خود را قوی کنیم .
به این مطلب توجه داشته باشید  هدف از انجام دادن این ختومات این است که اول به آرامش روحی وروانی وجسمی برسیم.وقتی انسان به آرامش فکری و درونی برسد میتواند راحت تصمیم گیری کند اکثر تصمیماتی که از روی استرس وترس گرفته بشود همیشه اشتباه وغلط ویا نتیجه ی برعکس به همراه دارند لذا با انجام این ختومات به آرامشی نسبی میرسیم ودر تصمیم گیری در شرایط سخت‌.حساس ومهم چون خداوند را یاد میکنیم درمقابل ما رایاد میکند (اذکرونی اذکرکم)  به ما الهام میکند این الهامات غیبی خداوند همیشه به ما کمک میکند وما را از مهلکه ومشکلات دور میسازد .ولی متاسفانه ما انسانها با غرور وتکبری که داریم  همیشه آن را بر حساب تیز هوشی و زرنگی خود میدانیم.
👈ختم روزی ۷ مرتبه به مدت ۲۱ یا ۴۰ روز تلاوت شود

من از دست خانوما ه شوهرم اینجور میشم ی چی میگن نمیتونم جواب بدم زور میگن نمیتونم کاری کنم. اینجور می ...

من جواب خانواده ی شوهرمو میدم بعدا میام تا چندروز ذهنم درگیراونامیشه اه

2738
2706