2726
عنوان

ختم 5000سوره توحید برای حاجت روایی

43 بازدید | 8 پست

دوستان عزیز میخواهیم 5000هزار سوره توحید بخونیم به نیت حاجت روایی تمام کسانی که شرکت میکنن برای ازدواج همه جوونا دعا کنین برای ازدواج منم با اونی دوسش دارم وخوشبخت شدنمون دعا کنین ❤هرتعداد میخونین اعلام کنین تا اخر هفته وقت دارین بخونین ولی تعدادشو الان بگین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

برامنم دعاکن استخدامیم جوربشه.50میگم.

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برامنم دعاکن استخدامیم جوربشه.50میگم.

انشالله حاجت روابشی التماس دعا

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2728
من ده تا عزیزم الهی خوشبخت بشی با عشقت منم گیر مالی دارم کارم درست نمیشه لطفا دعام کنید

منم 50 تا میخونم دعا کنین به آرامش برسم و تکلیفم معلوم بشه، توروخدا برام دعا کنین خیلی درمونده شدم 😔😭

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
سلام من صدتا میخونم💚