2733
2734
عنوان

اگه کسی بره سوپر مارکت خرید کنه

338 بازدید | 29 پست

بعد قاطی خریدا یه چیزی و حساب نکنن خوشحال شه پولشو نداده

یا هر دفعه منتظر باشه  طرف اشتباه کنه کمتر براش حساب کنه  نظرتون راجع ب این ادم چیه! 

اگه پدرتون باشه؟

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️

حرامه

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

خسیس😐

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐😐😐

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2738
حرامه

ادم رو نمیگم اون جنس رو میگم حرامه

اونفرد هم پدرم و یا کس دیگه نداره

خسیسه و فرصت طلب

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
اگه پدرتون همچین ادمی باشه چ حسی دارین

سعی کنید از عواقب  این کار  غیر مستقیم  و طوری که  بهشون برنخوره  صحبت کنید  .  از حق الناس و  مال حرام  و حساب و کتاب  روز قیامت و ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706