2726
عنوان

خونه مادر شوهر كار ميكنين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 69 پست

برادر شوهر منم خیلی فوضولی میکرد با اینکه من هیچ وقت نمینشستم ولی از طرف شستن سعی میکردم در برم.تا زنش حامله شد دیگه نمیزاشت حتی سفره جمع کنه خیلی هم راحت میگفت شما بشین بقیه هستن.العانم که دخترش داره یک سالش میشه هنوز نمیزاره زنش تکون بخوره.

ما زیاد نمیریم در حد ی شب نشینی ولی نمیذارم جلوم خم و راست بشه هرچند اصلا خوشش نمیاد کسی بچرخه تو اشپزخونش ولی سعی میکنم ی جا نشینم. 

کاش برادرشوهر من تیکه میپروند فقط ی بی ادبیه ک نگو

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون ماهی یبار یا دو ماهی یبار میرم اصلا هیچ کاری نمیکنم، هیچی. بنظرم دیگه واقعا مهمونم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

عقدم وقتی میرم اونجا درحد بشقاب جمع کردن کمک میکنم ولی قراره باهاشون زندگی کنم پس نصف کارای اونجابهم میرسه مادرشوهرم۴۲سالشه خیلیم جوونه!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2728
چقدر زیبا گفتی👌🏿👍🏻🌷

ممنون💗

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

هفته ای یبار اصولا میریم خونشون واسه شام که ظرفارو فقط میشورم گاها چای هم میریزم میبرم تو نامزدی جارو اینا کشیدم چندبار ولی بعدا گذاشتم کنار که وظیفه من نشه 

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون

اره کمک میکنم  کسیو جز من ندارن. دختراش یه شهر دیگه ان وقتی بیان بیشتر کارا بااوناس اما وقتی نیستن تا جایی که بشه کمک میکنم گناه داره بااین همه مریضی کمک حالش نباشم اونم مثه مادر خودم

نه منم اصلا کار نمیکنم... اگه کار کنم مثلا پاشم چهارتا ظرف جابجا کنم... جدیدا هم دیگه اونم نمیکنم شو ...

واقعا؟؟باز شوهر من غذا ک تموم میشه زل میزنه بمن ک سفره جم کن یا ظرفارو بشور خونه مامانش😐

قبلنا ای...ی دستی تو کاراشون میبردم الان نه...

ب برادرشوهرتم بگو حالا ک انقققد نگران مامانت و عروسشی پاشو تو یکم کارا رو کن...نگرانی ک فقط ب حرف نیست...عملا دست ب کار شو...

یا بگو ایشالا زن تو میاد خسسسستگی این چندسال رو از تن مامانت درمیاره...

آی بدمممم میاد از مرد خاله زنک

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

قبلا خیلی کمک میکردم اونها هم وقتی میامدن خونه ما حتی مادرشوهرم خیلی کمکم میکرد خواهرشوهرام هم همینطور ، 

اما چون من ۲تاجاری دارم میشینن برو بر ادمو نگاه میکنن در حضور اونا کاری نمیکنم 

ولی وقتی خودم تنها باشم اونجا کمک میکنم

2706