2726

من باردارم مادرشوهرم کلی در مورد اسم تز میده و من اینو نادیده میگیرم ...درمورد سیسمونی کلی تز داد ک اونم نادیده میگیرم مهم نیست ......هی میگه بچت ک دنیا اومد باید قنداق باشه کلا اونم از قنداق قدیمیا😐میگه قنداقش میکنم برا تو خیابون ک خواستیم بریم مطب دکتر و تو خونه😐من دلم نمیخواد متنفرم از قتداق هی میگه منم یسری بهش گفتم من دوست ندارم گف خودم قنداقش میکنم ....بچها واقعا چکارش کنم من دلم نمیخواد تو خیابون و مطب دکتر و وقتی کسی اومد دیدنش قنداق باشه.....میدونم وسای بچم دنیا اومد میاد چندروز تو سر من بدبخت بچمم منگل میکنه با قنداق اه

خدایا نا امیدم نکن❤👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اقا منم از قنداق بدم میومد

ولی وقتی قنداقش کردن خیلیییبی ارومتر بود

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
2706