2733
2734

من باردارم مادرشوهرم کلی در مورد اسم تز میده و من اینو نادیده میگیرم ...درمورد سیسمونی کلی تز داد ک اونم نادیده میگیرم مهم نیست ......هی میگه بچت ک دنیا اومد باید قنداق باشه کلا اونم از قنداق قدیمیا😐میگه قنداقش میکنم برا تو خیابون ک خواستیم بریم مطب دکتر و تو خونه😐من دلم نمیخواد متنفرم از قتداق هی میگه منم یسری بهش گفتم من دوست ندارم گف خودم قنداقش میکنم ....بچها واقعا چکارش کنم من دلم نمیخواد تو خیابون و مطب دکتر و وقتی کسی اومد دیدنش قنداق باشه.....میدونم وسای بچم دنیا اومد میاد چندروز تو سر من بدبخت بچمم منگل میکنه با قنداق اه

خدایا نا امیدم نکن❤👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اقا منم از قنداق بدم میومد

ولی وقتی قنداقش کردن خیلیییبی ارومتر بود

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
2706