2733
2734
عنوان

باشوهری که محدود میکنه چه باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 81 پست
خوب اینا توافقات قبل از ازدواجه دختر خوب...اگه اون موقع اوکی داده و الان زده زیرش ک بزن شل و پَل ش ک ...

هرروزمون دعواس دیگه چون قبلا موافق بود الان زده زیرش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه چیزی بهت بگم  همه مردا احتیاج به محبت دارن  دلشون میخواد که همسرشون به حرفاشون گوش بد ...

این راهم کردم نشد فک میکرد بیخیال شدم به حرفش گوش دادم بعد چن وقت مطرحش کردم هار شد

2738
خوشبخالت تعهد کتبی داری

شماهم باید قبل از،ازدواج ازش تعهد میگرفتی با توجه به شناختی که ازش داشتی

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
شماهم باید قبل از،ازدواج ازش تعهد میگرفتی با توجه به شناختی که ازش داشتی

یجوری میگف پشتتم تو فقط بخون.. گفتم دیگه تا عمر دارم پشتمه چ میدونستم عوضی میشن ادما

مشاور 120 گرف گف خودتدن باید به توافق برسین من نمیتونم نظر بدم😐

هر مشاوری نه باید تحقیق کنی ببینی کی‌خوبه

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
اعلان هامو نگا کردم سوالی نیومده عزیزم وگرنه من جواب همرو میدم  خب الان بپرس😁

نه سوال کردم😄گفتم میشه یه سوال بپرسم؟😅

عزیزم میگم روش جلوگیریت چی بود تو دوران عقد؟

اخه نوشتی تو عقد بارداری شدی من برام کابوس شده😖

بعد رابطه کامل داشتین شما؟

نه سوال کردم😄گفتم میشه یه سوال بپرسم؟😅 عزیزم میگم روش جلوگیریت چی بود تو دوران عقد؟ اخه نوشتی تو ...

اره دیگ رابطه کامل داشتیم وگرنه از توی ناف ک حامله نشدم🤣🤣جلوگیری کردیم ولی قرص ام رو دیر خوردم شد روشنا خانم😍

اره دیگ رابطه کامل داشتیم وگرنه از توی ناف ک حامله نشدم🤣🤣جلوگیری کردیم ولی قرص ام رو دیر خوردم شد ...

عه واقعا از ناف نمیشه حمله شد😐😅😅😅😂

ممنون عزیزم.اخه شنیدم با پیشاب و با داشتن پرده هم امکان بارداری هست😖😶

خدا دخترتو برات حفظ کنه😍😍😍😇

2706