2726
عنوان

باشوهری که محدود میکنه چه باید کرد

1241 بازدید | 81 پست

با شوهری که نمیذاره تحصیلات کنی درس بخونی کار کنی حتی کلاس های مختلف نذاره بری اصلا نذاره وارد اجتماع بشی و بگه که به خونه و بچه و من برس پیشرفت ما پیشرفت توعه.... عوضش مسافرت میبرمت برو بازار با بچه... چه باید کرد؟؟! 

من روحیه بشدت مستقلی دارم

بدم میاد از این محدودیتا از این فکر قرن قجری از این خودخواهیش از این دوست نداشتنش و فداکردن من برای خودش😔

خیلی سخته ببرش پیش مشاور

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید زد کشتــــش 

نزار بت زور بگه 

منم همسرم اینجوریه 

ولی من کاره خودمو میکنم 

حتی قبل ازدواج ازش تعهد گرفتم که بزاره برم سرکار

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

این شوهر،شوهر نمیشه

مگه دوره ی قاجاره

زن باید آزاد باشه

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

چرا ازدواج کردی باهاش. من نمیگم طلاق بگیر اما اگه روحیه خودت اینجوریه کم کم افسردگی شدید میگیری و زندگیت خدایی نکرده از بین میره باهاش صحبت کن از چیزای کوچیک شروع کن مثلا بری سوپری خرید کم کم اجازه بگیر. تازه ازد کردی

روانشناسی کودک
2706