2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیدا یه ویدئو دیدم ازش خوشم نیومد دیگه ازش بنظرم جوگیره

اینو باهات موافقم ، منم دیشب داشتم فیلمای تولد همسرشو می دیدم به نظرم برای افراد با فرهنگ دیگه زیادی بی حیا و ازاد بود همه چیز . منم نپسندیدم 👍

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ی بار خودش گفت نبات هست اون اوایل که تازه پیج زده بود  نبات بهش بیشتر میاد ولی ها   کار ...

نه شقايقه 

تتوي رو تنش هم حاكي از همينه

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2456
کجاش باحالن دقیقا.. خیلی گوشت تلخن.... الکی الکی میلیونی پول میزاره جیبش

نمیدونم

من که ۴ ماهی میشه حذفیدم ، اما خو آزار ندارن ک😑

شوهرش باحاله 

خودشم خوبه 

حالا واسه پر کردن وقت دیدنشون اوکیه بنظرم

😄😄 لوازم ارایشی خودش خیلی خوبه ولی گرونن من هیچوقت چیزی پیشنهاد داده نخریدم فقط برای اموزش ارایش ک ...

بلاگر باید رو راست باشه بیاد بگه عاقا من خودم جنس ایرانی نمیزنم خارجی میزنم بخاطر پول دارم تبلیغ فلان مارک ایرانی رو میکنم 

بدون هیچ تحقیقی هر چی دستشون میرسه تبلیغ میکنن 

سر همین من شامپو کامان خریدم اشغال گذاشتم تو حموم باهاش شورت و جوراب میشورم حیف هزار تومن پول 

2714
اینستا خوبه چیز بدی نیست نحوه استفادش رو خیلی بلدنیستن وگرنه کلی پیج های آموزشی مشاوره روانشناسی و ه ...

بله  درسته منم خودم یمدت داشتم واصلا اینارو هیچوقت پیگیر نبودم اصلا برام مهم هم نبودن چون زندگی لاکچریو این چیزا برام هیچوقت ارزش نبوده چون برفرضم با زحمت خودش اونارو بدست اورده باشه چرا نگاه کردن بهشون برام مهم باشه منم همون روانشناسیها خیاطی جهیزیه رو دنبال میکردم ولی وقتی میبینم خیلیابا دنبال کردن خودنماها اونارو مهم وارزشی کردن ووقتشونو هدر میدن واقعا دلم میگیره 

بله  درسته منم خودم یمدت داشتم واصلا اینارو هیچوقت پیگیر نبودم اصلا برام مهم هم نبودن چون زندگی ...

اره دیگه خیلی ها میان خودشون رو میزارن با اونا مقایسه میکنن که اشتباهه 

ی دختره هست اسمش هیروشیما ست عاقا از این خودشیفته تر و گوزو تر من ندیدم تو اینستا 

تو تسلا کار میکنه اطلاعات خوبی میزاره ی موقع هایی ولی از دماغ فیل اوفتاده خیلی هم بد دهن هست 

بنظرم اینستا برای امثال من ک جنبه استفادشو ندارن اصلا خوب نیس والا بخدا از کار و زندگی کرده منو از صبح تا شب هیییچ فقط دارم توش الکی میچرخم اما اگه بخوام ی پیج مفید پر از انگیزه معرفی کنم فقط فقط پیج صبورا جانباز مث این آدم انقدررررر تمیز ندیدم 

2706