2726

من

هیچی گذاشتیمش کنار😃

فکر کنم دوماه میشه تدیدم وضعشو

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نشنیده بودی وضعشو؟باید حتما ضرر میکردی ک باور کنی؟😐😐

ضرر نمیکنم عزیزم سود میکنم

من سود روزامه میگیرم نمیذارم پولم بمونه

دیروز تو منفی پنج خرید زدم

پایانی منفی ۳ بسته شد

همین دو‌درصد سوده ☺️

امروز دارم نگاهش میکنم

احتمال مثبت بسته شدنش هست

❤️❤️❤️❤️
من هیچی گذاشتیمش کنار😃 فکر کنم دوماه میشه تدیدم وضعشو

برو ببین اکه سود خوبی داده بود خارجش کن که نره تو ضرر سهام با هم فرق دارن یکی امروز تو سود و ماه دیگه تو ضرر یکی بالعکس

البته اگه پولی نمونده بود فاتحه مع الصوات😂😂😂😂

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
🙈 خب ما هم بمونیم تو به سهم گیج میشیم سو نداره ۵ روز مثبت ۱۰ روز منفی

اشتباه گفتی 

دو روز مثبت ده روز منفی

البته باز هم خوشبینانه گفتم😑😑😑😑

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
برو ببین اکه سود خوبی داده بود خارجش کن که نره تو ضرر سهام با هم فرق دارن یکی امروز تو سود و ماه دیگ ...

برنامه کوتاه مدت براشون ندارم

دو سه سال دیگه میرم سراغش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
برنامه کوتاه مدت براشون ندارم دو سه سال دیگه میرم سراغش

این اشتباهه به نظرم ممکنه مثلا ۶ ماه دیگه سود خوبی داده  باشه و بعدش تا مدتها تو ضرر باشه

هر وقت سود خوب گرفتی سهم رو باید بفروشی و سهم دیگه ای که ارزون و خوب باشه بخری

مواظب باش الان چه هدفت بلند مدته سهمی که نزدیک قله بیا تو قله هست رو اصلا نخری

بهترین سهام هم تو قله خریدن خطرناکه

2706