2733
2734
عنوان

دارو معده

89 بازدید | 9 پست

۵ ماه قبل اندوسکوپی کردم 

دکتر گفت نرمال ورم معده خفیف داری 

یک مدت فاموتیدین ۴۰ خوردم عالی بود 

بعد یک ماه شد دارو بی تاثیر

الان هر دارویی میخورم مثل پنتوپرازول و امپرازول و فاموتیدین تو معدم انگار بمب انداختن اسید رو پس میزنه سمت مری ام تمام کمرم درد میگیره 

بدون دارو خیلی بهترم 

خدا از دکتر نگذره من فقط برای چکاپ رفته بودم ۵ ماه نمیدونم یک ماه دارو خوردم چرا معدم بهم ریخت بعدش دیگه معده قبل دارو نشده

ای کاش هیچ وقت دارو نمیخوردم بیچاره شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا دکتر من سه دورس ب من دارو میده ک آندو نشم دعا کن خوب بشم درکت میکنم معده خییلیییی بده.شما. چ‌مش ...

اون زمان ورم معده الان بدتر شدم دارو خوردم 

شما مشکلت چیه دارو چی دادن دکتر؟؟

2731
اون زمان ورم معده الان بدتر شدم دارو خوردم  شما مشکلت چیه دارو چی دادن دکتر؟؟

من رفلاکس دارم مریم زخم یا ملتهب شده همش حس میکنم ی چیزی تو گلومه .دکتر میگه اسید معدت زیاده فعلا دارم لانسوپرازول میخورم و دمپریدون.دو دوره قبلم داروهای دیگه خوردم .دعا کن خوب بشم منم واسه شما دعا میکنم انشاالله بهتر بشی .

2738
دارو میخورین تاثیر داشته ؟؟؟؟

آره‌ عزیزم بهترم .نصف درمان معده هم داشتن آرامشه 

من مدام تو خونه موندم بخاطر کرونا غصه میخوردم چون قبل کرونا همش بیرون و مسافرت و تفریح بودیم اذیت بودم الان داروهامو میخورم دیگه ب این موضوع هم فکر نمیکنم بهترم شکر خدا

ایشالله بهتر شین خیلی نگرانم منم

انشاالله توکل بخدا همچنین شما عزیزم.

نگران نباش این خودش باعث میشه بدتر بشی .چیزی نیست با دارو خوب میشی انشاالله فکر نکن بهش.من هرموقع ب مشکلم فکر میکردم حس میکردم توده تو گلوم داره بزرگتر میشه یعنی تا این حد افکار تاثیر دارن بی خیال باش .از من ک بدتر نیستی آب هم قورت میدادم ب سختی الان شکر خدا داره بهتر میشه .فقط رژیم غذایی رعایت کن ببین من خیلییییی رعایت میکنم.بیش از اندازه