2726
عنوان

یعنی این طبیعیه؟؟

102 بازدید | 16 پست

تا پارسال اصلا موی سفید نداشتم توی 6ماه یدفه حدود 20،25تا از مو هام سفید شد خیلی ناراحت شدم 😔😔😔احساس پیری می کنم😢😢😢34سالمه .فک می کنم زو ده هنوز😭😭مو هام سفید بشه چکار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ۱۹ سالمه از ۱۶ سالگی موهام سفید شده 😔 رنگ هم نذاشتم بگم به خاطر اونه

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
نه فک نکنم منم اصلا نداشتم سر یه موضوع که چند ماه ناراحت بودم یهو به خودم اومدم دیدم مو هام سفید شدن ...

فدای سرت بابا ، رنگ مورو گذاشتن برا همچین موقه ای یه رنگ کرم استخونی لایت بزن و حالشو ببر

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
فدای سرت بابا ، رنگ مورو گذاشتن برا همچین موقه ای یه رنگ کرم استخونی لایت بزن و حالشو ببر

اتفاقا خیلی کم رنگ می زارم کلا چند بار  بیشتر رنگ نداشتم کا مو هام سفید نشه اما حالا بازم این طوری شد😟😟

همون . می خواستم بدونم زو ده یا نه چون برام تازگی داشت این اتفاق😐😐

نه زود نیس من خیلی اطرافم دیدم زیر ۳۰ موها سفید شده

طبیعت بدنه اصلا به پیریو مشکلات ربطش نده

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
چای زیاد می خورم اتفاقا.یعنی تاثیر داره؟؟؟

کافئین  خیلی تاثیر داره تو جلوگیری از سفید شدن مو،من خودم قهوه خور و چای خورای حرفه ای  میشناسم چهل ساله به بالا دو سه تا تار مو سفید دارن،البته اگه بیماری قلبی ندارید چون تپش قلب میاره

2706