1874
1993

هردو خیلی قدیمین🌸

کاش حداقل نصف اون "مهم نیست" هایی که گفتم واقعا برام مهم نبود:/تو همان “هیچی”که هر بار از من پرسیدند به چی فکر میکنیگفتم هیچی‌‌ !♥️ .«قِســـــمَت نَبود». پاسخی به تمام ذوق هایی که زود کور شد🖤جمعہ‌‌هاروز بزرڪَداشتِ بیچارڪَیست ..!!اندوهشعر نیستاندوهآدمی‌ستكه شعر میگوید..نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد یا باید خون شودیا سنگ ...              🖤نقاش🖤           🖤نوازنده🖤

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

2014

قدیمی هست

🙏هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و شفای بیمار سرطانی که یک پسر جوون ب نام علیرضا هست صلوات بفرسته در حد توانش 🙏(3 بهمن) دیگ تموم شد، لطفا براش فاتحه بفرسین😭😭😭                                                💛گروه زرد 💛وزن شروع:92.وزن این هفته:.82.وزن هدف:65💛انشالله هر چه زودتر ب وزن هدفم میرسم 💛
2011
میدونم عزیزم فقط بنظرت کدوم بهتره؟

مژگان

🙏هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و شفای بیمار سرطانی که یک پسر جوون ب نام علیرضا هست صلوات بفرسته در حد توانش 🙏(3 بهمن) دیگ تموم شد، لطفا براش فاتحه بفرسین😭😭😭                                                💛گروه زرد 💛وزن شروع:92.وزن این هفته:.82.وزن هدف:65💛انشالله هر چه زودتر ب وزن هدفم میرسم 💛

خوشم نمیاد

ولی از این دوتا مژده بهتره

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

مژگان رو بیشتر دوست دارم

#اکانت تعطیل😴 یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه میزنم، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🥺

مژده🌸

کاش حداقل نصف اون "مهم نیست" هایی که گفتم واقعا برام مهم نبود:/تو همان “هیچی”که هر بار از من پرسیدند به چی فکر میکنیگفتم هیچی‌‌ !♥️ .«قِســـــمَت نَبود». پاسخی به تمام ذوق هایی که زود کور شد🖤جمعہ‌‌هاروز بزرڪَداشتِ بیچارڪَیست ..!!اندوهشعر نیستاندوهآدمی‌ستكه شعر میگوید..نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد یا باید خون شودیا سنگ ...              🖤نقاش🖤           🖤نوازنده🖤