2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی تک دست دسدم میخام بگیرم براش

البته باید صبر کنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
مامانم 

نه عزیزم 😂منظورم چه روزی ؟؟ چندمه روز مادر؟؟

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
من میخام روسری بخرم

سلام عزیزم صبح بخیر ببخشید من هرچقدر بهتون پیام دادم خصوصی واستون ارسال نشد میخاستم بهتون خبر بدم که

سلام عزیزم من این اطلاعات رو تونستم بدست بیارم امروز بااین شماره تماس میگیرم شماام بیزحمت پیگیر شید انشالله بحق علی این بچه ها نرن پرورشگاه😢😢

"سلام به دوستان عزیز اگر کسی رو می شناسید که تمایل به قبول سرپرستی دوتا بچه یکی دختر ۵ ساله ویه پسر ۶ ماهه رو داره لطفا معرفی کنید پدر ومادر بچه ها در اثر کرونا از دنیا رفته اند وبچه ها فقط یه خاله دارند که شوهرش مخالفه که سرپرستی بچه ها رو قبول کنه فقط ایشون داره تلاش می کنه که یه خانواده خوب پیدا کنه برای پذیرش سرپرستی بچه ها
که به پرورشگاه نبره بچه هارو😥😥"
خانم حاجیان منش
۰۹۱۲۸۰۵۴۶۹۰

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
اها😂🤦‍♀️ ۱۵ بهمن

مرسییی❤

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
سلام عزیزم صبح بخیر ببخشید من هرچقدر بهتون پیام دادم خصوصی واستون ارسال نشد میخاستم بهتون خبر بدم که ...

سلام گلم..ببخشید هنگ کرده سایتم..

اونیکه بچه هارو بخاد بگیره باید وضعیت مالیش خوب باشه وبچه نداشته باشع؟؟درسته؟؟

جانی ودلی ای دل وجانم همه تو....
2706