2737
2734
عنوان

خیلی داغونم از دست دوستم

328 بازدید | 37 پست

سرم داره گیج میره از ناهراحتی دیروز با دوستم رفتم خرید چنان غری زد بابت اومدنش وقتی بهش گفتم میای گفت باشه خو می تونست نیاد خیلی دلمو شکست خیلی غر زد جلو فروشنده ها که چندین ساله مشتریشونم دیگه اعتماد به نفس ندارم برم اون مغازها واگذارش کردم بخدا همش غر میزد خیلی تحمل کردم خیلی دری وری گفت اخرش توپیدم بهش توی راه برگشت شماهم اینجوری شدید خدا پس کجاست چرا ادما از بالا بهم نگاه می کنن اصلا از دیروز از خدا هم دلم گرفت اما واگذارش کردم بخدا جواب شو بده هم این دنیا هم اون دنیا

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

واقعاً ارزش اين همه دلخوري شمارو نداره باور كن، اون خودشو پيش فروشنده ها كوچك كرده نه شمارو 

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
واقعاً ارزش اين همه دلخوري شمارو نداره باور كن، اون خودشو پيش فروشنده ها كوچك كرده نه شمارو 

منم‌خوردشدم

هعی

من داغون ترم خواهر

دوست صمیمیم خودش دوست جدید پیدا کرده بعد رفته پیش همه همکلاسیام و دوستام از بدیم گفته دیگه پیش هیچکی اعتبار ندارم چن وقتیه هر وقت بهش زنگ میزنم از همون اول که به هم سلام میکنیم میگه من دیگه کار دارم برم 

تیکر امتحانامه🙂                       قربونت برم میشه واسه اینکه امتحانامو خوب بدم یه صلوات بفرستی😘🥰
هعی من داغون ترم خواهر دوست صمیمیم خودش دوست جدید پیدا کرده بعد رفته پیش همه همکلاسیام و دوستام از ...

اهمیت نده فدای یه تار موت

2706