1874
2019

دقیقا سوال منم هست

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#اکانت تعطیل💔😴ببین چی ساختم از خودم...🖤من زخمی حرف های مردمم…🖤تو که خوب یادته منو...🖤من بد نبودم بد شدم...🖤بدتر از این هم بشم حق دارم...🖤تو چی میدونی دربارم...🖤 goftino.com/c/ys0Ffs  حرفی...حدیثی... من هرکیو که ناز کردم...یه روز یه چک زد رفت...💔 تو بمان و دگران...وای به حال دگران...💔🙃 نه که نبخشم دلخورم یکم...💔🙃
2033

ازبس اقتصادداغون شده لابد فکر وخیال دارن شایدم به خاطر آب وهوا وغذاس نمیدونم شوهرمن که یه دونه از ریشاش سفید شده فقط امامن کل موهام داره سفید میشه که ارثیه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

سختی زندگی هست

تقریبا از سی به بعد هم موها شروع میکنه به سفید شدن

ما را به جبر هم که شده سر براه کن🌸 خيري ندیده ایم ازين اختيارها 🌸                                          مثل آن شیشه که در همهمه باد شکست ناگهان باز دلم یاد تو افتاد و شکست💔💔💔#سردار_دلها.     یهودیان همیشه همینطور بوده اند با ظاهری مهربان و عاقل، تاریخ بخوان ؛ یک یهودی به حضرت مسیح خیانت کرد یهودیان در صدر اسلام فتنه و تفرقه راه می انداختند، خود را مسلمان معرفی میکردند روایات جعلی می‌ساختند و .... و حالا هم میخواهند بین بانوان ایرانی رخنه کنند تا آنان را به لجن بکشند و از مقام والای مادری ساقط کنند! بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »
سختی که همیشه بوده آبجی

تغذیه هم مهمه

ما را به جبر هم که شده سر براه کن🌸 خيري ندیده ایم ازين اختيارها 🌸                                          مثل آن شیشه که در همهمه باد شکست ناگهان باز دلم یاد تو افتاد و شکست💔💔💔#سردار_دلها.     یهودیان همیشه همینطور بوده اند با ظاهری مهربان و عاقل، تاریخ بخوان ؛ یک یهودی به حضرت مسیح خیانت کرد یهودیان در صدر اسلام فتنه و تفرقه راه می انداختند، خود را مسلمان معرفی میکردند روایات جعلی می‌ساختند و .... و حالا هم میخواهند بین بانوان ایرانی رخنه کنند تا آنان را به لجن بکشند و از مقام والای مادری ساقط کنند! بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »

بابام میگه من به خاطر تو موهام سفید شد تو باعث جدایی من و مامانت شدی😕😕😕😕

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
تغذیه سردی جات بیش از حد

آره من خیلی سردی جات میخورم همش برنج و ماست وترشی

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

شوهرمنم خیلی زود داره موهاش جو گندمی میشه. یعنی شده... خودمم با این که ارثی نداریم ۶ تا از موهام سفید شده با اینکه هنوز تو دهه ی بیستم.

اتفاقا دیشب داشتم به این فکرمیکردم که خوبه دیگه برای شوهرم رنگ مشکی بذارم خیلی سنشو داره بالا میبره این موها

1718