1874
2019
عنوان

سفر سفر سفر

141 بازدید | 12 پست

به قول janane

باور کنین به خاطر کرونا جایی نمیشه رفت😂😂

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

معتادا نمیگیرن 

همه آدما عقایدی دارن.  نه کورم نه کچلم ولی نمیخوام ازدواج کنم. میخوام آزاد باشم و دور دنیا سفر کنم. چند تا حیوون دارن که از بچه برام بهترن پس حس مادرانه لازم ندارم 
البته اکثرا که میرن🥴🥴

التماس تو جملش موج میزد

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
معتادا نمیگیرن    

خداروشکر 

ماهم معتاد نی نی سایت 😂😂😂😂😂😂😂

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

التماس تو جملش موج میزد

همه آدما عقایدی دارن.  نه کورم نه کچلم ولی نمیخوام ازدواج کنم. میخوام آزاد باشم و دور دنیا سفر کنم. چند تا حیوون دارن که از بچه برام بهترن پس حس مادرانه لازم ندارم 
2032

مگ خبر نداری شمال پر مسافرع😑

کجاااییی بیخبری عاموووو

واسع کرونا هم درمونی پیدا بشع..واسع ذات کثیف ی عدع هیچی پیدا نمیشع...:)🖖              تموم بیمارستان از صدای جیغ دختری پر شدع بود ک برای شیمی درمانی نمیذاشت دست ب موهاش بزنن چون عشقش موی بلند دوس داشت...:)
مگ خبر نداری شمال پر مسافرع😑 کجاااییی بیخبری عاموووو

موج بعدی کرونا تو کشورهای دیگه بخصوص انگلیس آغاز شده

موج بعدی کرونا تو کشورهای دیگه بخصوص انگلیس آغاز شده

فقط همینو کم داشتیم😑

واسع کرونا هم درمونی پیدا بشع..واسع ذات کثیف ی عدع هیچی پیدا نمیشع...:)🖖              تموم بیمارستان از صدای جیغ دختری پر شدع بود ک برای شیمی درمانی نمیذاشت دست ب موهاش بزنن چون عشقش موی بلند دوس داشت...:)
😂😂😂

خاک تو سر😡😡😡😡😡😡😡

دزد😡😡😡

رفتی از اسمی که تو تاپیکم نوشتم کپی کردی برا اسم پروفایلت؟؟؟😂😂😂😂

چقدر پایه ایی😂😂

اخه من نمیدونم بخدا مردم نمیبینن چه وضعه کرونای انگلیی توی 48ساعت شیوع پیدا میکنه ومشخص میشه وبیشترهم روی قشر جوان اثر داره

دیگه صحبتی نیس

ومن الله توفیق😁😁

خخخخ از سال 96تاحالا دزدیدم😂

آره 

چقدر خوب پیش بینی کردی من قراره این اسم رو تو تاپیکم بزنم😹😹😹😹😹