1874
2019
عنوان

دارم از درد میمیرم کمکم کنین

335 بازدید | 36 پست

سوند بهم وصل کردنع وحشتناک سوز میده! اولش بهتر بود ولی همش‌حس‌ ادرار داشتم رفتم دستشویی انگار فشار اومده بهش خیلی درد میکنه چیکار کنم پرستار هم‌همش‌میگه عادیه از اونور حس میکنم مدفوع دارم هنوزم نوبتم نشد ببرنم اتاق عمل

اخرش 
2032

امیدوارم زایمان خوب و راحتی داشته باشی عزیزم

چای بنوش وقندی در دهان بگذار.. طعم گس بغض را با چایت قورت بده که بقول نیما از گندم زار من و تو مشتی کاه می ماند برای بادها...

تورو خدا برا منم دعا کن منم دعات میکنم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

عزیزم اشکال نداره تحمل کن به این فک. کن که چند ساعت دیگه بچتو میبینی تبریک میگم❤️❤️❤️

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بهشون بگو برو دسشویی

خدایا بخاطر همه ی داده هات و نداده هات ازت ممنونم میدونم که روزی منو هم لایق مادر شدن میدونی دلم میخواد خونه ی ما هم پر بشه از صدای خنده های بچه هامون حتی اگه تمام شب رو بیدار بمونم غر نمیزنم حتی اگه خونه مون بهم ریخته باشه و روی همه ی میزا و کابینتامون پر باشه از لکه ی انگشتای کوچولو غر نمیزنم حتی اگه اذیتم کنه غر نمیزنم خداجونم شوهرم بابای خوبی میشه نذار حسرت شنیدن بابا و مامان به دلمون بمونه

منو اول آمپول بیحسی زدن بعد سوند وصل کردن چیزی نفهمیدم

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
1718