2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم میگن پنجشنبه میایم قرار کامل میذارن بعد نمیان

اسی جون  منم ی مدت اونجوری بود خواستکاریام.الانم میان  یا من پسند نمیکنم یا اونا.اکثرا هم  اینطوری شده  که پسندم کنن  جایی و زنگ بزنن  ولی ادامشو نمیان.من‌موندم چرا پسندم میکنن چرا ادامشو نمیان😔

برام دعا کنین
2728
علتش سخت پسندیه.مخصوصا خانواده پسر که میگن این نه بریم اونیکی  چون گزیته زیاا دارن.دختر بودن خی ...

نمیدونم والا 

بعضیا میگن بدشانسیه

ولی من دختری رو دیدم که باباش رییس یه ارگانیه، ماله اونم بهم خکرد خیلی عجیبه

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
2738
نمیدونم والا  بعضیا میگن بدشانسیه ولی من دختری رو دیدم که باباش رییس یه ارگانیه، ماله اونم به ...

والا خانواده منم ابراد خاصی نداره که نخوان بیان جلو.بعصی وقتا خسرت مبخورم که اگه شاغل بودم چقد  خیالم راحت بود بابت ازدواج.اللن پسرا دنبال دختر شاغلن

برام دعا کنین
هی اسی دلم خونه .ببشتر ناراحت سنم هستم تا ازدواج

غصه نخور ایشالله همه مجردها خوشبخت ولی یه چیز دخترونه هست به اسم رقابت من و دختر خاله مامانم با هم خواستگار داشتیم مال من ناپدید شد اون دیروز عقد کرد

جهت باز شدن بخت دختران دم بخت

اگر دختر خانمی هنوز شوهر نکرده باشه و یا خواستگاری هنوز برایشان نیامده و یا آمده و هنوز کار به پایان نرسیده و به خانه بخت نرفته است, باید به مدت یکماه بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند: رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن (سوره انبیا آیه هشتاد نُه) 

در زمان خاصی که نماز نمی خوانند از خواندن آیه مبارکه خودداری فرمائید

واین آیه را هروز هفت بار بخواند . وزیناها للناظرین.
والا من همینو میگم‌انقدر ازم تعریف میکنن بعد غیب میشن

ممکنه چن جا برن خواستگاری ...بعد اصلا یادشون بره خونه شمام اومدن...من دخترخالم مادره پسره اومده بود خواستگاریش ...بعد به خود پسره نگفته بود...پسره ام قبول نکرده بود وگفته بود من اصلا زن نمیخام

2706