2726

در حد معرفت طرفت باید باشه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این اندازه رو چطور تشخیص بدیم؟دکتر هلاکوئی میگن واسه هیچ کس فداکاری نکنید

بعضیا ارزششو دارن بعضیا هم نه مثلا سواستفاده میکنن یا می بینی برات احترام قائلن نیستن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
بعضیا ارزششو دارن بعضیا هم نه مثلا سواستفاده میکنن یا می بینی برات احترام قائلن نیستن

من حس میکنم اکثرا به حساب سادگی ادم میزارن.حتی خود من متاسفانه گاهی افراد گذشت کننده رو بد قضاوت میکنم.فکر میکنم فقط ادم باید برای افراد درجه یک خانوادش گذشت کنه.نمیدونم نتیجه درستی گرفتم یا نه

من خیلی وقتا بیشتر از چیزی ک ارزششو داشتن بهشون محبت کردم و بها دادم ولی متاسفانه پشیمون شدم چون یه جایی وظیفم دونستن اینکه باید همیشه خوب باشم کمکشون کنم و درددلاشونو گوش بدم شده بود وظیفه 

به نظرم محبت و فداکاری واس بعضیا معنی نشده 

به هر آدمی همونقد محبت کن ک بدونی دو روز دیگه اگه بهش نیاز داشتی اونم مث خودت جوابتو میده 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
من حس میکنم اکثرا به حساب سادگی ادم میزارن.حتی خود من متاسفانه گاهی افراد گذشت کننده رو بد قضاوت میک ...

درسته روی حساب سادگی هم میذارن

ولی  بعضی اوقات از خودگذشتگی برای دوستان یا همسر یا فردی که لایقش هم میتونه مورد استفاده قرار بگیره

باید جنبه طرف در نظر گرفت

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
اگه برای رضای خدا با همه مهربون باشی دیگه با یه برخورد بد ناراحت نمیشی 

قطعا سالم ترین راه اینه که توقع نداشته باشیم و با خدا معامله کنیم.ولی صحبتم در مورد اسراف محبته.احساس میکنم اکثر افراد لایق محبت نیستند چون روحشون کوچیکه.احترام ادم با محبت انگار کم میشه(دم دستی شدن)

2706