1989
1993

خانم های خوش تیب اگه دنبال شال های شیک  با قیمتهای عالی برای عیدتون هستین پیج ما رو از دست ندین

😂😂😂😕😕😕

چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
2023

عجیبه من تو بیشتر تاپیکات هستم  

#اکانت تعطیل😴 یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه میزنم، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🥺
😐 شکست عشقی خوردم من عاشقت بودم. 😂

واقعا کع

مگ رومن کراش نزدی؟؟

خیانت میکنی؟؟😕😕😂😂😂😂

یکی باشع ک واسش یکی باشی ک واست یکی باشع...:)                                                                                             دختری کع بع هر پسری اهمیت نمیدع مغرور نیس... خانومع:)                                                   دهنم مزع خون میدع ع بس حرفامو کشتم...:)
2014

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راضی نگه داشتنع همع بیماریع ؛ منم ک بیمار نیستم😉 بی تفاوت باش. به جهنم :) مگه دریا مرد از بی بارونی؟!🌊 آدم ها عجیبی هستیم . برای اشتباهاتع خودمون وکیلیم و برای اشتباهاتع دیگران قاضی😏بعضیا ارزش ناراحتی هم ندارن باید فراموش کرد کع اصلا چنین ننگی بودع تو زندگیت😒نه حرف عقل بزن با کسی نه لافع جنون... هر جا که خیری هس ادعایی نی🌬نه دوست دارم نه ازت بدم میاد میانگین ک بگیری میبینی مهم نیستی برام🙃پای یه علف هرز هر قدر هم آب بریزی واست میوه نمیارع پ دقت کن برای کی و چی وقت میزاری🌾 یاد گرفتم ک نمیشع ذاتع خرابع آدم ها رو تغییر داد کسی ک ذاتش خرابه خوب بودن و بد بودن براش مهم نیست تنها به فکرع نفع خودشع🐚میگن حرفو بنداز زمین صاحبش برمیداره😝متعهد به m🌙💙(ناموسا متاهل نیستم😶)
2000
واقعا کع مگ رومن کراش نزدی؟؟ خیانت میکنی؟؟😕😕😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😔😔😔😔😔😔غلط کردم

پروفم هدفمه  میخوامش،به دستش میارم انشالله. به هرچی خواستم رسیدم . به خودم قول میدم  قول میدم این ماشین بندازم زیر پام 🌹
2022