2726
عنوان

هفته سيزده بارداري

221 بازدید | 25 پست

از هفته شش حالت تهوع دارم از هفته نه يه موقع هايي بالا هم مياوردم الان چندروزه روزي چندبار بالا ميارم 

درواقع هرچي ميخورم رو بالا ميارم،سردرد و سرگيجه هم دارم

راهكاري دارين؟كسي اينجوري بوده

برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین

من تا ماه اخر همینجور بودم گفتن بهم کله پاچه شکمشو بخور ی مدت خوردم خوب بودا ولی بعد اصلا همون شکمم میخوردم حالم بد میشد هنوز بعد یکسال و نیم زایمان بعضی بوها رو ک تو بارداری حالم بد میشد هنوزم نمیتونم تحملش کنم

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص دمیترون مصرف میکنی؟یا ویتامین ب

تازه ديشب خوردم،تا جایی که امکان داشت سعی داشتم نخورم که قرص نخورده باشم

ولی امروز خوب بودم،بعد صبحانه نگاه به ظرف ناهار شوهرم کردم که میخواست ببره سرکار،بالا اوردم

2728

باید سرم وصل کنی خوب شی پارسال منم همینقد داغون بودم فقط سررمم میزدم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من تا ماه اخر همینجور بودم گفتن بهم کله پاچه شکمشو بخور ی مدت خوردم خوب بودا ولی بعد اصلا همون شکمم ...

وايي من اميد داشتم تا هفته ١٨ خوب بشم....ني ني ربز به دنيا نيومد؟

آخه خب وقتی هیچی نمیتونیم بخوریم،چيو تغذيه كنه؟؟

وايي من اميد داشتم تا هفته ١٨ خوب بشم....ني ني ربز به دنيا نيومد؟ آخه خب وقتی هیچی نمیتونیم بخوریم، ...

بدنا با هم متفاوته عزیزم ایشالا واسه شما زودتر از هجده هفته ویارت تموم شه اره من نه خودم وزن گرفتم نه بچم دنیا اومد دو کیلو و نهصد بود خیلی کوچولو بود

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
بدنا با هم متفاوته عزیزم ایشالا واسه شما زودتر از هجده هفته ویارت تموم شه اره من نه خودم وزن گرفتم ن ...

آخي ❤️

خب مهم اينه كه سالم به دنيا بياد 

من نگرانيم اينه بيشتر

وزن رو بعدش ميتوني تپلش كني

2706