1989
1993

حذف شد؟ 🙁

بیچاره رو خیلی ایراد گرفتن هی گفتن صدات عوض شده و اینا

اونم استرس گرفت لکنت گرفت

خیلی زیبا بود صداش 

16 سالگی عقد کردم با یه مرد پولداری که فقط از من بچه میخواست الان دو ساله شوهرم رو ندیدم اگه تو تاپیکا گفتم مجردم تعجب نکنید   الان اون رفته خارج و دانشجوی پزشکی شده و  من این ور درسام و پاس نمیشم چون هر ثانیه دارم بهش  فکر میکنم این روزا کارم شب و روز اشکه من دیگه آب از سرم گذشته ... من و گذاشتی به حال خودم و رفتی ، یه فرصت ندادی همه چی حل شه ... من و دو تا از دوستام تو خونه ی متاهلی من زندگی میکنیم هر کدوممون یه مشکل داریم هر سه مون خسته ی خسته ایم و تنها  خسته میشه از زندگی!کسی که جسم و روحش باهم اختلاف سنی داشته باشه .دَر حال طَلاق  ████████▓99%بی آن که باشی؛با تو زندگی کرده ام!تلخ تر از این؟      پدر و مادر آگاه دخالت نمی کنند ، نظارت می کنند . محافظ فرزند خود نیستند ، مراقب او هستند . رام کنندۀ فرزند خود نیستند ، رها کننده، رشد دهنده و جهت دهنده اند . کاش پدر مادرم این ها رو میدونستند...

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

2023
حذف شد؟ 🙁 بیچاره رو خیلی ایراد گرفتن هی گفتن صدات عوض شده و اینا اونم استرس گرفت لکنت گرفت خیلی ...

اره خب تو سن بلوغه طبیعیه صداش تغییر کنه من برام سواله چرا علیخانب بهش گفت لکنت داری😢

مگه هصر جدید شروع شده؟

بله دیشب قسمت اول رو گذاشت. تکرارش رو کی میذاره؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻
2011
2024
اره نه بحث بچه بودنش نیست کلا یه مدلی بود ادمو به خودش جذب میکرد صداشم خوب بود

تکرارش رو کی میذاره؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻
1718