2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بستگی ب ارایشگاه داره و قیمتش

مامانم رنگ کرد 

همین البته نمیدونم دقیق زیتونی بود یا قهوه ای ولی همینطور لایت بود شد ۲تومن

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
2714
وای خدای من همون بهتر اقام مو مشکی دوست داره خخخخ فقط عروسی اشنایی باشه میرم رنگ 

اقام☹😂

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️

یک و خورده ای به بالا،هم رنگ داره هم لایت،به نظرم بالای ۲تومن 

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
وای خدای من همون بهتر اقام مو مشکی دوست داره خخخخ فقط عروسی اشنایی باشه میرم رنگ 

منم همینطوره😂ولی دیگه عقد خواهر شوهرم بود خودش گفت برو رنگ کن الان عاشق این شده بعد دوباره گفت واسه عید میری مشکی میکنیا😂♥️

منم همینطوره😂ولی دیگه عقد خواهر شوهرم بود خودش گفت برو رنگ کن الان عاشق این شده بعد دوباره گفت واسه ...

واقعا مشکی قشنگ هست که هیچ موهامون هم سالمه با رنگ دوکلره خراب نمیشه

2706