1989

من نمیگیرم شوهرم بگیره بمن چه ربطی داره...

مگه شوهرم برای مامان من میگیره که من برای مامان اون بگیرم

هرکس برای مامان خودش بگیره

جواب ابلهان نی نی سایتی خاموشیست.هروقت ریپ نزدم برات یعنی نخواستم به بحث با ابلهی مثل تو ادامه بدم😍😍😍😍

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

2000
افرین خوب گفتی مرسی

شوهرمم به مامان من تبریک بگه به مامانش تبریک میگم نگه منم نمیگم

جواب ابلهان نی نی سایتی خاموشیست.هروقت ریپ نزدم برات یعنی نخواستم به بحث با ابلهی مثل تو ادامه بدم😍😍😍😍
2011

انقدر از مادر شوهرم متنفرم که دلم  میخواد سر به تنش نباشه منم هر سال کادو براش میگرفتم ولی امسال بهش  تبریک خشک و خالی هم نمیگم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻هزارتا

مادرشوهرم وقتی زایمان کردم عیادتم نیومد فقط یکبار زنگ زد و تمام...چی بگیرم برای اون ادم

مادرشوهرم وقتی زایمان کردم عیادتم نیومد فقط یکبار زنگ زد و تمام...چی بگیرم برای اون ادم

مادرشوهر من اونقدر تو بارداریم اذیتم کرده ک نمیدونم کدومشو بگم.....بهت حق میدم محبت محبت میاره

مادرشوهر من اونقدر تو بارداریم اذیتم کرده ک نمیدونم کدومشو بگم.....بهت حق میدم محبت محبت میاره

فقط خودشونو بی ارزش میکنن با کاراشون فکر میکنن بااین کارا مثلا قدرتشونو دارن نشون میدن یا چی

فقط خودشونو بی ارزش میکنن با کاراشون فکر میکنن بااین کارا مثلا قدرتشونو دارن نشون میدن یا چی

اره نمیدونن همین کاراشون ممکنه زندگی پسرشونو توی تنش قرار بده یا حتی از هم بپاشه

اره نمیدونن همین کاراشون ممکنه زندگی پسرشونو توی تنش قرار بده یا حتی از هم بپاشه

اون که آره

اخرسرم از چشم میوفتن