2737
2734
عنوان

دوستان تو رو خدا بیاین یه لحظه

75 بازدید | 10 پست

فرق ای یو ای با ای وی  اف چیه من الان فقط دوفاستون میخورم با متفورمین میترسم این ماه برم و لتروزل بهم بده اگه با لتروزول هم نشم میخوام ببینم اونا چطوریه و هزینش چقدره اخه من برا اطراف شیرازم میخواستم ببینم شیراز دکتر خوب هست بهم معرفی کنید مردمک راوری خیلی دکتر خوبی بود که رفته تهرران اگه نشد میام پیش همون خوبه بنظرتون

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای  وی اف  هزینش بالاست بالای ده تومن  که  تخمک رو با اسپرم مرد در ازمایشگاه  لقاح میدن فریز نیکنن و انتقال میدن به رحم مادر   

ای یو ای به اسپرم اقا یکم تقویتی اینا میزنن  و به تخمک خانم تزریق میکنن سقفش یه تومنه

2728
ای  وی اف  هزینش بالاست بالای ده تومن  که  تخمک رو با اسپرم مرد در ازمایشگاه &nb ...

کدوم بهتره

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....
ای وی اف بهتره ولی تقریبا جزء گزینه های  آخره

بعد اگه ای وی اف اول منفی بشه بعدی هم دوباره هزینه میخـاد

2738
بله   فکر کنم بیشتر از یه سال باید فاصله بیفته بین آی وی اف دقیق نمیدونما فک کنم

وای چقدر بده ببخشید ولی برا تهران هستی یه سوال داشتم