2726
عنوان

خواهرشوهر

426 بازدید | 24 پست

سلام دوستان چند روز دیگه تولد پسر خواهرم هست به دلیل یه مشکلی گفتم من نمیتونم بیام حالا زن داداشم که خواهر شوهرم هم میشه الکی قهر بود باهام چون من همیشه میرقتم نازشو میکشیدم این سری نرفتم حالا فهمیده که نمیخوام برمیه ویسی فرستاد فوش ناموسی و نفرین که تو بخاطر این که من میخوام برم تونمی خواهی بری من فقدر جوابش دادم گفتم همه فوشها در شعن خودته تویه زن شالاتانی هستی 

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

ویس رو نشون شوهرم دادم شوهرم رفت در خونشون نبودحالا میگم خیلی ناراحتم تو دلمه که جوابشوندادم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

چه آدمای عجیبی پیدا میشن خدایا😑

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تولد پسر خواهرته 

بعد خواهر شوهرت چون نمیری بهت فحش ناموسی داده چه روابط عجیبی دارید چطور انقدر از خط قرمزا رد میشه!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
وویس هارو نگهدار برو ازش شکایت کن ب جرم فحاشی

اتفاقن به خواهرم گفتم بهش بگو میخوام برم شکایتت کنم 

ای بابا به اون چه ربطی داره تو میخوای بری یا نه

همین به خدا ۱۵ سال فقدر ماخودمون رو خورد کردیم براش

تولد پسر خواهرته  بعد خواهر شوهرت چون نمیری بهت فحش ناموسی داده چه روابط عجیبی دارید چطور ا ...

زن داداشم هم میشع

ازدواجای اینجوری خیلی بده  انگار معاملس دختر بدیو بگیری 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

شکایت چرا؟..

شاید خیلی حساسه و ...

یبار دیگه ببخش به بزرگی خودت تا خدا ببخشه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2706