1989
1993
عنوان

فاال گرفتم

266 بازدید | 38 پست

بچه ها من یک دوست پسر دارم چند سال هست که با هم دوست هستیم ولی یک اختلافی پیش آمد متاسفانه و الان خیلی وقته ازش خبر ندارم.

دیروز پیش یک نفر که تقریباً حرفه‌اش درست در میاد فال گرفتم خیلی حرفای بدی زد به من گفت تو دیگه حسی نداره و اینکه حالا حالاها خبری ازش نمیشه

اعصابم خیلی خورده حالم خیلی بده

نه به خاطر فال اصلاً خودم هم حس می‌کنم که رابطمون خیلی افتضاح شده و اون هم کاملاً رفته

الان هم یک خواب بد دیدم چیکار کنم که عشقم زودتر برگرده و محبتم به دلش بیفته

توروخدا اگر چیز خوبی میدونید بگید فقط سرزنش نکنید چون اصلاً روحیه خوبی ندارم

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1992
منظورت صبر کنم درست میشه؟

بله به فال اعتقادی نداشته باش دیدی بازار یابا چقد حرفه ای حرف میزنن و جذب میکنن ایناهم یه چی تو همین مایه هان 

۲ ماه دیگه جشن عروسیه عشقمه لطفا دعا کنید تا خدا صبرو آرامش بده
بله به فال اعتقادی نداشته باش دیدی بازار یابا چقد حرفه ای حرف میزنن و جذب میکنن ایناهم یه چی تو همین ...

من تا الان خیلی فال گرفتم ولی این آدم تقریباً درست درمیاد.

و اینکه میدونی خودم هم شرایط را احساس می کنم که درست حسابی نیست و دقیقاً احساس می کنم که اون طرف هم به من حس خوبی نداره

من تا الان خیلی فال گرفتم ولی این آدم تقریباً درست درمیاد. و اینکه میدونی خودم هم شرایط را احساس می ...

آدما گاهی تو خودشون میرن اگه دیدی خیلی سرد شده رابطتوون ازش علت بخواه امیدوارم موفق باشی چون همه ی ادما ارزش خوشبختی رو دارن ولی فال گیرا بیشتر لاف میان یا میگن یکی جادوت کرده یا میگن فاصله افتاده خیانت میکنه یا میگن همچین اسمی بهت حسادت میکنه 

۲ ماه دیگه جشن عروسیه عشقمه لطفا دعا کنید تا خدا صبرو آرامش بده
2011

بمدت یک‌هفته هر روز: 

۱۰۱بار یا معید ۱۰۳ بار یاشفیق

و ۱۰۰۱ بار ذکر یا وَدوود رو بگو 

ب نیت بازگشت و بیتاب شدنش نسبت بهت 

اگر توی این یک هفته برنگشت تا۴۰ روز ادامه بده

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
آدما گاهی تو خودشون میرن اگه دیدی خیلی سرد شده رابطتوون ازش علت بخواه امیدوارم موفق باشی چون همه ی ا ...

اگه حرفاش درست باشه چی؟

نمیتونم با پسره حرف بزنم شرایطش نیس

خودش باید برگرده

بمدت یک‌هفته هر روز:  ۱۰۱بار یا معید ۱۰۳ بار یاشفیق و ۱۰۰۱ بار ذکر یا وَدوود رو بگو  ب ...

اخ قربونت بشم 

مرسی مهربون.

فقط یه چله دیگه دارم‌میخونم تداخلی نداره؟

نمیدونم چرا همه فال گیرا میگن از هم جدا میشید...... نشد یبار حرف خوب بزنن من ک دیگ باور ندارم اصلا 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایامیشه بغلمو با دستات پر کنی؟ میشه واسه رسیدن ب آرزوم تویی ک ازش خبر داری کمکم کنی بشه همونی که دلم میخواد واقعا میشه 🙂💕این تیکرم واسه رسیدن ب آرزومه
نمیدونم چرا همه فال گیرا میگن از هم جدا میشید...... نشد یبار حرف خوب بزنن من ک دیگ باور ندارم اصلا&n ...

منم خیای جاها گرفتم چرت بود

اما این فالکیره باز بد نمیگه تقریبادشرایط رو درست گفت بخاطر همین  ناراحتم

منم خیای جاها گرفتم چرت بود اما این فالکیره باز بد نمیگه تقریبادشرایط رو درست گفت بخاطر همین   ...

باور نکن بیشتر ذهن خوانی منم گرفتم حتی اسم طرفم گفت باور نکن

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایامیشه بغلمو با دستات پر کنی؟ میشه واسه رسیدن ب آرزوم تویی ک ازش خبر داری کمکم کنی بشه همونی که دلم میخواد واقعا میشه 🙂💕این تیکرم واسه رسیدن ب آرزومه
اخ قربونت بشم  مرسی مهربون. فقط یه چله دیگه دارم‌میخونم تداخلی نداره؟

خدانکنه عزیزدلم زنده باشی❤

ن اصلا هیچ تداخلی نداره باخیال راحت انجام بده 

برا منم دعاکن عشقم زودتر بیاد خاسگاری ماهم بشددددت اذیت شدیم هردومون سالهاست😢😢

رااااااستی روی ساعد دستتم یاهرجای بدنت ک مدام همراهت باشه این عدد روبنویس عدد کیهانی بازگشتِ دعاو جادو نیستااا🤗

خعلی جواااااابه

۸۱۴۸۶۰۶۰۰

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
باور نکن بیشتر ذهن خوانی منم گرفتم حتی اسم طرفم گفت باور نکن

واقعا؟؟ اسم گفت؟؟ خداکنه ماله منم اشتباه باشه. چقدر حالم بده😔

اخ قربونت بشم  مرسی مهربون. فقط یه چله دیگه دارم‌میخونم تداخلی نداره؟

فقط عزیزدلم حتمن اعداد رو ب لاتین بنویس 

روی بدنت 

پشت گارد گوشیت ک همیشه همراهته بچسبون باکاغذ

کنار میز مطالعه ت 

ببین جاهایی ک مدام همراهته

خدانکنه عزیزدلم زنده باشی❤ ن اصلا هیچ تداخلی نداره باخیال راحت انجام بده  برا منم دعاکن عشقم ...

الهی تائید عروس بشی.

به قرآن دعات می کنم.

لطفاً تا هم من رو دعا کن.

این اعداد ، باهم فرق میکنن نکنه بدترربشه، یکی یه اعداد دیگه میگفت اخه.

عزیزم‌اینارو بخونم طرفم برمیگرده؟