2726

خدایا شکرت که رابطه ای بی نظیر با تو دارم.

خدایا سپاس گزارم که باعث شدی اینقدر به تو نزدیک تر بشم.

خدایا از تو ممنونم که در هر ثانیه از زندگی من، کنار منی و راهنمای منی.

خدایا شکرت بابت این همه لطف و مرحمتی که به من در زندگی داشتی.

خدایا بی نهایت متشکرم که همیشه به واسطه ی قلبم منو راهنمایی میکنی.

خدایا شکرت که همیشه منو راهنمایی میکنی و نمیزاری که به راه نادرستی وارد بشم.

خدایا سپاس گزارم که هر لحظه با منی و منو ترک نمیکنی.

بهترین شکرگزاری برای ارتباط با خدا اینه که قلب من به اون نزدیکه و من از این بابت بی نهایت بار سپاس گزارش هستم.

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام . صبح بخیر . دیشب یه کار خوب انجام دادم   صبح زود بلند شدم  یجورایی  خدا رو حس میکنم  الان کنارم  وحس میکنم  ازم راضیه  واقعا حال خوبی دارم    نمیتونستم  حسم رو ابراز کنم   و به خدا چی بگم   پست شما رو دیدم  واقعا حال کردم  به جوابم رسیدم . ممنون امیدوارم  همیشه خوب باشی

هر لحظه که تسلیمم در گارگه تقدیر/آرامتر از آهو بی باک تر از شیرم ***هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر /رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر @
2728
سلام . صبح بخیر . دیشب یه کار خوب انجام دادم   صبح زود بلند شدم  یجورایی  خدا رو حس م ...

موفق باشید 

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

دوستان برام دعا کنین امروز قراره ی اتفاق مهم برام بی افته😥🤍

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
دوستان برام دعا کنین امروز قراره ی اتفاق مهم برام بی افته😥🤍

انشالله که خیره