1874
1993

دوره که دیدن ولی خب نمیشه اعتماد کرد حتی خودشونم میگن برید پیش متخصص

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... جدیدا به نوروسرجری علاقه مند شدم :))) دعا کنید تا آخر اینترنی ازش متنفر بشم چون اگه عاشقش بشم دیگه نمیتونم ازش دست بکشم زندگیم میره رو هوا اگه تخصص نورو بخونم

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

دوره که دیدن ولی خب نمیشه اعتماد کرد حتی خودشونم میگن برید پیش متخصص

خب این دکتره که انجام میداد حتی نگفت که من متخصص نیستم من خودم تو سایت نظام پزشکی دیدم که زده دندانپزشک عمومی حالا نمیدونم شاید دانشجو تخصصهآخه متخصصا ۱۵به بالا میگیرن 

ولی این توی کیلینیک ۸میگیره

2014
خب این دکتره که انجام میداد حتی نگفت که من متخصص نیستم من خودم تو سایت نظام پزشکی دیدم که زده دندانپ ...

ازش بپرس رزیدنته یا نه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... جدیدا به نوروسرجری علاقه مند شدم :))) دعا کنید تا آخر اینترنی ازش متنفر بشم چون اگه عاشقش بشم دیگه نمیتونم ازش دست بکشم زندگیم میره رو هوا اگه تخصص نورو بخونم
بهش برنمیخوره برام انجام نده؟

اگر نیست پیشش انجام نده

من رفتم پیش متخصصی ک کارش جراحی دندان بود و تازه دوره ارتدنسی رو هم گذرونده بود انقد چرب زبونی کرد حتی یکمم از متخصص ارتدنسی گرونتر میگرفت ولی اخرسرگند زد به دندونام همم طول دوره 2ساله شد 4 ساله 

2011
من رفتم پیش متخصصی ک کارش جراحی دندان بود و تازه دوره ارتدنسی رو هم گذرونده بود انقد چرب زبونی کرد ح ...

من‌ پیش متخصص رفتم دندون هام افتضاح بود تو یک سال شاید هم از یک سال کمتر دندون هامو درست کرد الان هم دارم نگهدارنده می ذارم 

(عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت 😂😎)چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
اونهمه وقت گذاشتم کامل نشد مرتب بشه دوتاش از جلویی یکم انحراف پیدا کرد دگ خسته شدیم دراوردیم گفتیم ن ...

یعنی پول اش رو گرفت دندون هات هم درست نکرد 🤦🏻‍♀️

(عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت 😂😎)چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑