2733
2734
عنوان

دوست دارین ولنتاین یا روز زن چی کادو بگیرین 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 90 پست

21سالمه ولی خب نمیدونم کادو چی میخام بیشتر روز تولدم برام مهمه .من خودم هر سال کیک میگرفتم برا ولنتاین شوهرمو سورپرایز میکردم ولی امسال دیگ فک نکنم بشه

همه کسم دخترم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگی این روزا به اینه که سوپرایزت کنن

ن بابا اونجوری هم ادم خوشحال میشه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728

😔😔خودم برا خودم توگردنی میخرم😅😅😅😅۱۸

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
2738
از وسیله ی خونه برا کادو متنفرم😂

خخخ من چون خیلی قنادی رو دوستدارم

دلم اینو میخواد

اکسسوری برا خونه ام باشه خوشحال میشم

چند شب پیشم ب شوهرم گفتم هر وقت پول داشتیم همزن بگیریم🤭🤣ولی فک نکنم بتونه برا روز زن بگیره

چون مارک خوبش یک به بالاست

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
من ۲۵ سالمه دوس دارم شوهرم برام حلقه ازدواجمونو که فروخته بودیم دوباره بخره ولی میگه پول ندارم

ی ست نقره بخرین اگه در توانش هست☺

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
گناه داره یه فرصت بش بده ☹️

خو ازش خوشم نمیاد 😬😬😬😬 یجوریه 

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
خخخ من چون خیلی قنادی رو دوستدارم دلم اینو میخواد اکسسوری برا خونه ام باشه خوشحال میشم چند شب ...

ایشالله ک میگیری 😍

[QUOTE=174300627]چه دختر کم توقعی😅[/QUO ساده زیستی از صفات بارزع بندس😂

😂👍🏻

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
😔😔خودم برا خودم توگردنی میخرم😅😅😅😅۱۸

تو گردنی چیست؟

تو گردنی چیست؟

همون گردنبند😅😅😅

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
2706