2410
2553
عنوان

دوست دارین ولنتاین یا روز زن چی کادو بگیرین 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۵ساله عروسی کردم یه بارم برام کادو نگرفته شوهرم     میگه چرت و پرتن    منم دیگه ...

دستشو بگیر ببر بازار ی چی ک دوست داری رو بخر 

بعضی مردا واقعا اعتقادی ندارن 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2720
والا هریال روز زن بخاطرمادزا کنار میکشیدم اما امسال خودم مادرم تا کادومو نگیرم اروم نمیگگیرم 

خوب میکنی😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

خیلی چیزا😂

فکر میکردم سنت بیشتره🥰

روز زن همزن کاسه دار😕😂

ولنتاین از این باکس و چیزای جینگول مینگول

19سالمه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2714
😐😂هعی چ کراش مهربونی کراش منم این رله😐😂

نه

من کراش اونم

اون کراش زده

نه من

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
۲۰  ایفون۱۲ 😂😂

چه دختر کم توقعی😅

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
خیلی چیزا😂 فکر میکردم سنت بیشتره🥰 روز زن همزن کاسه دار😕😂 ولنتاین از این باکس و چیزای جینگول م ...

از وسیله ی خونه برا کادو متنفرم😂

2706