1874
2019

سنتونم بگید 

من خودم ی بلوز زمستونی یا گل 😍۲۲سالمه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

۱۹

طلا

لندکروز😕🔪🔪🔪

فقط 48 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💍✨ تــو دیگه حواس نمیذاری واسه دلــی که رو هواس.            ساده میگه دوســ❤️ــت داره و بی اداس.           دلی که عاشق میشه بی سر وصداس.         حواست کجاس.                          با منه دلت.     منم اونی که واسش میزنه دلت.                      منم اون تیکه ی آخره پازلت.               یه دریایی منم گمم تو ساحلت       من اگه عجیبه رفتارم و معلوم نیست اصلا کارم         تو بفهم چمه        فقط تو بلدی حالمو من جز تو کیو دارم🥺         من اگه بهونه میگیرم و زود از کوره در میرمبعضی وقتا از همه سیرم از این آدما دلگیرم.🙃   تو بفهم چمه 😘A❤️ تیکر رسیدن بهمدیگه ❤️ عشقـــAـــم💜❤️A❤️💜 👩‍❤️‍💋‍👨💍.                                🔴آفلاین 😊.            ❤️🔴🟥🟣🟪💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032
۱۹ طلا لندکروز😕🔪🔪🔪

اخه تو ۱۹ ساله طلا میخای چیکار😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

فرقی نداره

الانم میدونم چیه ادکلن😂

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

۵ساله عروسی کردم یه بارم برام کادو نگرفته شوهرم  

میگه چرت و پرتن  منم دیگه بی خیال شدم کلا رو این روزا حساب نمیکنم

مامانِ دوتا وروجک،محمدِ۴ساله و هلنِ ۶ماااهِ  اخ که چقد خسته ام،اینا بچه ان اخه  هیووولایِ زمانن   
حال خوب و یه نی نی سالم 

انشالله ک بشه سنتو نگفتی

من امسال کادوهای گرون گرفتم...واسه همین که تبریکم بگه همسرم کافیه

سنتو نگفتی کادوهات چی بود؟

اخه تو ۱۹ ساله طلا میخای چیکار😂

وا

طبعش گرمه برا من خوبه🤗

فقط 48 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💍✨ تــو دیگه حواس نمیذاری واسه دلــی که رو هواس.            ساده میگه دوســ❤️ــت داره و بی اداس.           دلی که عاشق میشه بی سر وصداس.         حواست کجاس.                          با منه دلت.     منم اونی که واسش میزنه دلت.                      منم اون تیکه ی آخره پازلت.               یه دریایی منم گمم تو ساحلت       من اگه عجیبه رفتارم و معلوم نیست اصلا کارم         تو بفهم چمه        فقط تو بلدی حالمو من جز تو کیو دارم🥺         من اگه بهونه میگیرم و زود از کوره در میرمبعضی وقتا از همه سیرم از این آدما دلگیرم.🙃   تو بفهم چمه 😘A❤️ تیکر رسیدن بهمدیگه ❤️ عشقـــAـــم💜❤️A❤️💜 👩‍❤️‍💋‍👨💍.                                🔴آفلاین 😊.            ❤️🔴🟥🟣🟪💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪

۲۱ سال

گفته واسم گوشی خریده ولی خب راست و دروغش نمیدونم 😬😂

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
یه سفر یه روزه تنهااااااا 

سنت؟

از این مناسبت ها نداریم. گاهی گل میخریم. من فقط تولدم برام مهمه که از همسرم هدیه بگیرم

ولی بی مناسبت هدیه دوست دارم

همین دیروز برای خودم یه نیمست خریدم

سلام بر ساکنین متمدن اوتفای😉.                                      اوتفای دهکده ای در جنوب فرانسه است، وقتی ۱۵۰ سال قبل فرانسه با پروس در جنگ بود و داشت می باخت، مردم اوتفای که بی سواد و کشاورز بودند با شنیدن خبرهای شکست عصبی شدند ، در روز جشن به مرد بیگناهی از روستای همسایه تهمت جاسوسی زدند، او را زجرکش کردن، به پاهایش نعل زدند، چشمانش را از کاسه درآوردند و تنش را آتش زدند. در آخر برای اثبات سبعیت آدم او را پختند و خوردند .قصه اوتفای قصه ی مردمان جوگیر است. یاد من باشد جوگیر نباشم و دنباله رو مردمان اوتفای نشوم. 
1718