1874
2019
عنوان

دوست دارین ولنتاین یا روز زن چی کادو بگیرین 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 90 پست
خیلی چیزا😂 فکر میکردم سنت بیشتره🥰 روز زن همزن کاسه دار😕😂 ولنتاین از این باکس و چیزای جینگول م ...

از وسیله ی خونه برا کادو متنفرم😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2032
روز ولینتاین و زن یکیه همون ۲۶ بهمنه؟ ممنون میشم جواب بدین

نه

کسانی که سرما را از پشت پنجره می بینند و گرسنگی را در کتاب ها خوانده اند هرگز نمی توانند رهبر خوبی برای مردم خود باشند💜    
دستشو بگیر ببر بازار ی چی ک دوست داری رو بخر  بعضی مردا واقعا اعتقادی ندارن

قشنگی این روزا به اینه که سوپرایزت کنن

مامانِ دوتا وروجک،محمدِ۴ساله و هلنِ ۶ماااهِ  اخ که چقد خسته ام،اینا بچه ان اخه  هیووولایِ زمانن   

ایفون 12 پرو  

البته من ک هیشکی رو ندارم بهم بده  

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#اکانت تعطیل💔😴ببین چی ساختم از خودم...🖤من زخمی حرف های مردمم…🖤تو که خوب یادته منو...🖤من بد نبودم بد شدم...🖤بدتر از این هم بشم حق دارم...🖤تو چی میدونی دربارم...🖤 goftino.com/c/ys0Ffs  حرفی...حدیثی... من هرکیو که ناز کردم...یه روز یه چک زد رفت...💔 تو بمان و دگران...وای به حال دگران...💔🙃 نه که نبخشم دلخورم یکم...💔🙃
می‌دونم خب ب طرف فرصت دادی خودشو ثابت کنه دیگ مهربونی🥺

۲ سال و نیمه که دنبالمه

من دوبار رل زدم کات کردم هنوز دنبال منه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
من ۲۲ عاشق از این بادکنکام ک توش خرس یا گل‌هست ولی سینگلم😑😐

خودت برو یکی بخر😁

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
1718